Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért sír fürdetés után?

Fókamóka kérdése:

Miért sír fürdetés után?

Figyelt kérdés
Megfürdetem,bekenem testápolóval,eddig semmi.elkezdem öltöztetni,ekkor még csak nyöszörög.de mire evésre kerül a sor ordít.elfordul a cicitől és sír.felveszem egy ideig jó,megint megpróbálom az evést megint sír aztán begurul .elkezd ordítani,és nem lehet megvigasztalni.próbáltam már kivinni a levegőre,levetkőztettem,bebugyoláltam,zenét is próbáltam,énekeltem,mindent megpróbáltam már.tegnap úgy sírt,hogy többször is nem vett levegőt.azán evés nélkül elaludt,majd egy fél óra mulva felébredt.megetettem és visszaaludt.minden este egy,másfél órás orditás van.próbáltam hogy előbb,később fürdetek..semmi

2015. júl. 18. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Nálunk hasonló volt a helyzet.

Akkor oldódott meg, mikor rájöttünk, hogy fürdés közben nagyon megéhezik. Törölközés és egyből etetés jött. Majd csak utána öltöztünk. Azóta semmi ilyen nincs.

Már 9 hónapos, de most is törölközés közben issza a tápszert :)

2015. júl. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nálunk el sem fogadja acicit,csak ha már elfáradt a sok sírásban,és teljesen kimerült.
2015. júl. 18. 15:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Ekkor előbb etessétek és utána fürdessétek. Hátha beválik.
2015. júl. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Esetleg nem jutott meg eszedbe, hogy furdes elott etesd meg? Semmi baja nem lesz tole! Ha pedig ker meg utanna kaphat meg keves cicit. Hiszen gyakorlatilag ehesen viszed furdetni. Ahelyett hogy figyelsz a jelzeseire huzod az idot. Levetkoztetes(1perc), pancsi(5perc fogadjunk, hogy azt sem elvezi, kapalozik, tiltakozik) majd testapolo(par perc az is mig megvarod, hogy beszivja a bore), pelenkazas, oltozes. Egyre ehesebb, szerencsetlen mar ehezik mire odajutna a kajahoz. A babak nagyon nehezen viselik a varakozast. Nem tudom mennyi idos a babad, de szerintem mindenkepp valt sorrendet!

Ha meg ugy is ordit akkor cukros vizbe nyomd bele a cumijat mielott elerne a hiszti olyan szakat, hogy inkabb bealszik, minthogy egyen.

2015. júl. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez volt és az vált be,hogy fürdetés előtt etettem. Aztán utána is kap cicit.
2015. júl. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam azt is természetesen hogy "szerencsétlen" először evett.de így is ugyanaz volt!védőnő sem tudja mi lehet ez.fürdeni pedig imád,vigyorog közbe,gagyarászik.még a testálózásnál sincs gond.oltoztetésnél elkezd nyafogni.aztán egyszercsak eklezdi!3 hónapos a picim,és elhihetitek hogy nem kínzom direkt,hogy huzom az időt.hasa sem fáj,mert azon már túlvagyunk.egyszerüen nem tudok rájönni
2015. júl. 18. 16:53
 7/10 anonim ***** válasza:

1 vagyok.

Nálunk is ez volt. Hiába etettem meg fürdés előtt, utána sírt. Kell valamiért utána is egy kis tejcsi.

Esetleg próbáld ki, hogy fürdés után nem öltözteted fel egyből, hanem egy kicsit pucérkodtok és játszotok. Ebben a melegben nem fog megfázni.

2015. júl. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen, nem csak az éhséggel függ össze a sírás, hanem a tulfáradással is. Először ilyenkor aludt egy keveset, evett, aztán újból alvás. Idő volt, mire kitapasztaltuk, mikor célszerű fürdetni.
2015. júl. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na.ma anyósom furdette.ő védőnő is.ugyanazt csinálta amit én is szoktam..játszott vele,gügyögött,nála mégsem sirt.nem értem egyszerűen.érzi rajtam hogy feszült vagyok?ahogy közeleg a fürdetés lehet hogy ingerültebb leszek,és megérzi?
2015. júl. 18. 20:54
 10/10 anonim ***** válasza:

lehet meztelenkedni akarna még

én babámat én szoktam hagyni törölközés után a paplannal birkózni, agyonszeretgetem

kitakarítom a fülét, orrát is

és az öltözés csak valahol itt jön

2015. júl. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!