Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Szeparációs szorongás és a...

Gnézsu kérdése:

Szeparációs szorongás és a fogzás miatt 8,5 hónapos babám csak rajtam alszik el, ez el fog múlni?

Figyelt kérdés
Soha nem volt sem ringatva, sem köztünk nem aludt a babám. Most viszont nappal egy percem sincs mellette, állandóan sír, nyűglődik. Rajtam akar lenni, felkéredzkedik, de olyankor is nyűgős. Jön a foga is. Nappal kétszer alszik és mind a kétszer csak rajtam alszik el, ha énekelek neki. Utána tudom letenni. Nem tudom hagyni sírni, viszont kicsit aggódom, hogy később is akkor kizárólag így alszik majd el? Vagy ha enyhül a szeparációs szorongás, újra visszatér minden a régi kerékvágásba? Egyébként a lakásban semmi sem köti le, feláll már, viszont még ülni nem tud.

2015. aug. 7. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
Igen, meg nem lattam egy 18 evest sem az anyukan aludni :)
2015. aug. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egy picit bírd ki, aztán kezd el bölcsibe szoktatni majd ha idősebb lesz és néhány nap alatt minden problémája megszűnik :) Nekem a lányom 2 éves koráig érthetetlenül katyvarászott csak, senki nem értette rajtunk kívül. Aztán bekerült bölcsibe és egy hét után folyékonyan és tisztán beszélt, mert rá volt kényszerítve, különben senki nem értette :)
2015. szept. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!