Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a baj? Szeparációs...

Mi lehet a baj? Szeparációs szorongás vagy fogzás? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kislányom 10 hónapos. Borzasztó éjszakáink vannak, mert állandóan felsír. Éjjel teáztatom csak, mást nem kap. Tegnap este arra lettem figyelmes, hogy miután elaludt, nemsokára sírva ébredt, kivettem, megnyugtattam,elaltattam a kezemben ringatva, visszatettem, és amíg ott voltam az ágya mellett, semmi gond nem volt. Mihelyst lefeküdtem én is, elkezdett sírni, felült és engem keresett. Ezt eljátszottuk egy párszor, mire nagy nehezen elaudt, de még éjjel is folytattuk. Emiatt szep.szorongásra gondoltam. Lehet, hogy a foga is játszik vele, mert mostanság sokat van a keze a szájába, most jön a 8dik foga. Szerintetek nyugodtan használhatom a Viburcolt? Még nem próbáltam sose, és úgy tudom, hogy fogzási fájdalom esetnén szokták alkalmazni. Vagy van más módja is, hogy nyugodtan tudjon aludni, mit tegyek?
2013. szept. 9. 08:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak ajánlani tudom a viburcol kúpot, de azt javaslom hogy az első kúpokat nappal add be neki mivel homeopátiás, mivel az első kupok felerősítik a tüneteket és ez inkább legyen nappal.
2013. szept. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!