Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Alugy jól gyermekem, altatási...

Alugy jól gyermekem, altatási módszer, vélemény?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyan anyukak véleményére vagyok kíváncsi akik az éjjeli szopizásról szerették volna leszoktatni a babájukat, kinek hogyan vált be a könyvszerinti módszer és hogy a baba átaludta e az éjszakákat?
2015. aug. 16. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:

nem teljesen ezt a módszert alkalmaztam, de nekem nagyon bevált, cicin elalvó, óránként ébredő gyereknél, hogy bementem, nem vettem fel, odaadtam a cumiját, megsimogattam majd kimentem, és akkor mindig egyre később mentem vissza, először 1-2-3-5-8 perc után, végül 8 percenként, míg el nem aludt. Volt egy kis sírás, de csak egyszer kellett ezt megtennem, aznap éjjel sem kelt már többet, és azt követően egyik éjjel sem, ha fel is nyösszent, csak addig tartott míg a cumiját meg nem találta és szépen visszaaludt. A nappali alvásai is rendeződtek onnantól.

De ha pl. egy hétig kellett volna vele ezt csinálni, nem biztos hogy bírtam volna. Szerintem amelyik babánál ez hatásos, ott rögtön hatásos. Ha nem hatásos, valószínű más miatt ébred...ha biztos vagy benne hogy csak megszokásból szeretné éjjel a melledet, és már nincs rá egyéb okból szüksége, akkro vágj bele. Veszteni valód nincs, nem lesz tőle lelki sérült hogy nem kap cicit ne aggódj :D

2015. aug. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Off: nem alugy, hanem aludj.
2015. aug. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!