Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Szopizas leszoktatasa utan...

Hencsi55 kérdése:

Szopizas leszoktatasa utan hogyan altattatok?

Figyelt kérdés
Kisfiam 18 honapos, 4 napja nem szopizik. Este mar szepen elalszik, de azota nem alszik nappal, pedig eddig 3 orakat aludt.Kocsiban, autoban elalszik, de nem szeretnem erre szoktatni. Cumija nincs, cumisuvegbol sem iszik.

2015. aug. 24. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom 2 éves, de így altatom már jópár hónapja. Leülök a szobájábn a székre, az ölembe veszem, ringatom, éneklek neki kb. 1 percig aztán halkan megkérdezem megy-e az ágyba, de általában már hamarabb kérezkedik. Ő cumizik mondjuk.
2015. aug. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy egy orokmozgorol van szo, nem tudom az olembe venni kb. 2 masodpercig birja :) Most jottunk be, tologattam a kocsiban, par percen belul elaludt, aztan felhoztam es beraktam az agyba.
2015. aug. 24. 12:14
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem mondju keste nem akart aludni. 9 hónapos koráig megszokta,hogy bealudt szoptatás közben,így mikor elapadt és jött a tápszer, ő kaja után nagy éber szemekkel nézett rám. betettem az ágyba,jött az üvöltés. mit tudtam tenni,ringattam. ja.... 2 órát... nem mindig,de a legtöbbször.- volt ilyen mormogása,én rázogattam,ő mormogott altatta magát. huh,nem volt egyszerű,kész csoda volt ha 10-11 előtt elaludt. aztán mikor 11 hónapos elmúlt,közeledett a szülinapja,arra gondoltam elég gáz már egy évest ringatni,meddig fogom még? akkor gondoltam megpróbálom,hátha alszik magától is. betettem,persze ment az üvöltés. kimentem,néztem az órát,úgy votlam vele ha 10 perc múlva sír,visszamegyek felveszem. rossz volt halgatni,de meg akartam próbálni. 6 percre rá abbahagyta. 15 percre rá benéztem,mélyen aludt már. 4-5 napig így volt, utána ha betettem felsírt,de ennyi egy sírás kb 5mp és abba is hagyja,10 perc múlva benéztem már aludt. neki meg nekem is jobb így szerintem.
2015. aug. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!