Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Amikor már nem szopott este a...

Amikor már nem szopott este a babátok, hogyan altattátok el?

Figyelt kérdés
Lassan elválasztom, és érdekelne, hogy Ti hogyan és mire álltatok át a cicin altatásról. Délben hintaszékben ringatózva alszik el a babám, este ha nem a cicin, akkor ringatva, de szeretném ezt másképp csinálni, ha lehet.

2013. ápr. 8. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Én mellé fekszem simogatom és énekelek neki! bár mi még tápszert eszünk. (9 hónaposak vagyunk)
2013. ápr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk kisebb korában megtanulta, hogy egyedül alszik el. Felhúzom a zenélő játékát, feltöltöm a világítós nyuszit és villany le én pedig kijövök. Ha vki bent van, nem alszik.
2013. ápr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

17 hós kislányom eddig szopival aludt el este, most kb. 1hete már nem tudtam így elaltatni , ezért én kb. 150ml tápszert adok neki cumisüvegbe, utána mese olvasás a tesóval együtt.

Ezután mindenki megy az ágyába, amíg nem alszanak el én is bent vagyok és fekszek egy pléden.Gond nélkül elalszanak kb. 5-10 perc alatt.

2013. ápr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én még 4 hónaposan megtanítottam egyedül elaludni (kemény 2 hét volt, de megérte), azóta cicin egyszer sem aludt el. Leteszem, éneklek neki, ha már nem izeg-mozog, akkor meg kijövök, elalszik magától.
2013. ápr. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Esti kaja és büfizés után beteszem a kiságyba. Mellé teszem kedvenc maciját, akit nézeget, cumi a szájába és felhúzom a pörgö macijait. Egyedül hagyom, párszor még felhúzom a zenélőjét és elalszik reggelig. Természetesen kislámpa ég amíg el nem alszik, és éjjelre meg a lávalápát szoktam bekapcsolva hagyni neki.
2013. ápr. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én 11 hónapos kislányom még általában cicin alszik el, de sokszor úgy is sikerül, hogy szájába adom a cumiját, lefekszem mellé és átöleljük egymást.
2013. ápr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk este a hintaszékben kapja üvegből a tejet, aztán beteszem az ágyba és utána én kijövök. Ég egy kislámpa, általában hamar elalszik. megfogja nyusziját aztán alszik. Próbáld meg minidg éberebb állapotban letenni az ágyba, megszokja hamar, nem kell sírni hagyni azonnal
2013. ápr. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!