Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a babátok,...

Mennyi idős volt a babátok, amikor egy nap már csak egyszer altattátok/igényelte az alvást? Hogy alakult így a napotok?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mikor ébredt reggel, mikor aludt és mennyit és utána este mikor tettétek le aludni?

#altatás #napi 1 alvás
2015. ápr. 24. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
17 hónaposan szoktattam át az egy alvásra. Déltől 3ig alszik. Reggel 7 körül kel. Este 8kor fürdés utána alvás, gond nélkül elalszik. Míg issza a tejitalját addig simizem a hátát, aztán kijövök és elalszik.
2015. ápr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

6 hónapos kora óta 1x alszik,nagyon nagyon ritka a kettő. negyed nyolc,háromnegyed 8 fele kel. nekünk két verziós napunk van,változó. ha reggel nagyon bekajál,nincs tízórai mert nem akarok rátömni,a refluxa miatt csak több jön ki. ilyenkor 12kor ebédel,szundi 3-4ig, uzsonna. hat fél 7 fele még egy evés, 8 körül fürdés,aztán evés,9kor alvás.

ha nem töm be annyit reggel,akkor 10kor tízórai,13kor ebéd, 4-5ig szundi,uzsonna. fél nyolckor fürdés,evés alvás fél 9 fele. sétánál kb fél órát alszik babakocsiba,utána már felkel. most 8 hónapos lesz.

2015. ápr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

14 hónapos kb 3 hete alakította így magának:

Fél 9-9kor kel, fél 12-12től kb fél 3ig alszik, este 9-fél 10kor alszik el.



De ha korán kel pl 7-fél 8 akkor 2x alszik aznap.

2015. ápr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kb. másfél éves kora óta. Reggel 6-kor ébred, ebéd után fél 1-1 körül fektetem le, kicsit olvasok, aztán játszik az alvósállatokkal és elalszik. 3-fél 4 körül kel. Este fél 8-kor teszem le, akkor előtte szoktam olvasni és az ágyban már csak játszik az állatokkal egy kicsit és alszik. Amit én megfigyeltem, fontos a rendszeresség. Egyszer a nagyobb gyerek iskolai programja miatt nem tudtam letenni ebéd után, csak mikor kicsit később jöttünk haza, akkor már nem volt hajlandó aludni, bármennyire is álmos volt. Azóta tartom magam ahhoz, hogy szertartásszerűen mindent ugyanakkor és ugyanúgy végezzünk. De. bent játszunk vagy játszóterezünk, időjárásfüggő, főzni reggel szoktam, addig bent játszik, du-i alvás után már itthon vagyunk, álatlában egy ideig bent, amíg a naggyal tanulok, aztán esetleg kint, ha marad idő.
2015. ápr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10 honapos kora ota csak napi egyszer 1,5 orát alszik
2015. ápr. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kiegészitem este 8tol reggel 8ig alszik (4 honapos kora ota) és délután 1tol alszik fél3ig. most mult 1,5 éves
2015. ápr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A fiam 10 hónapos korától alszik egyszer. Akkor fél 8 körül kelt, fél 1-től kb. 4-ig aludt és este fél 8-kor már aludt. Most 3 éves lesz, reggel 7-kor kel, mert megyünk csanába, ott fél 1-től 3-ig alszanak. Este negyed 9 örül alszik el.
2015. ápr. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!