Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ti hogy csinálnátok?

Ti hogy csinálnátok?

Figyelt kérdés
Ha 7kor fürdik, majd eszik és általában 8-ra alszik a két hónapos baba akkor megoldható-e hogy egyszer-egyszer csak 8-ra érjünk haza. Ami azt jelenti hogy a 7-es szoptatás máshol történik, kimarad a fürdés is, és feltehetőleg elalszik hazafelé...

2015. szept. 4. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem történik semmi tragédia, ha ilyesmi történik. Az én lányom ilyenkor arra sem ébred fel, hogy áttettük a kiságyba. Nagyon fürdetés mániás vagyok, de ha egy alkalom kimarad, attól nem borul a jó kis napirendünk! :)
2015. szept. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Néha szerintem belefér, ha a babádnak is jó. Az én lányom ha nagy nehezen el is aludt az autóban, ha megálltunk abban a pillanatban fölkelt, így őt nem tudtuk csak úgy átteni az ágyába aludni :(
2015. szept. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!