Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha a férjetek...

Mit csinálnátok ha a férjetek egyedül hagyna négy gyerekkel?

Figyelt kérdés
A gyerekek 14, 10 és 8 évesek. Megismert egy nőt és elment. Fizeti a kevés gyerektartást, a fizetés kevés.
2015. aug. 26. 18:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Igyekeznék újraépíteni az életem a lehető leghamarabb. Mást nem nagyon tudsz tenni.
2015. aug. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A megélhetésre gondoltam, mert konkrétan nincs pénz semmire.
2015. aug. 26. 18:32
 3/18 anonim ***** válasza:
64%

Ez csak három gyerek. Vagy valamelyik iker?

Kegyetlenül el lennék keseredve és az első hetekben biztos,hogy padlón lennék. Aztán nyilván vhogy megtalálnám a kiutat,mert muszáj. Plusz munkát vállalnék, ha tudok. Amennyi segítséget igénybe tudnék venni, azt megtenném.

Viszont (és tudom,hogy ez nem szimpatikus sokaknak) és többek között ezért nem vállalok kettőnél több gyereket.

Imádom a férjem, nagyon szépen élünk, nem is tervezünk válni, de az ember sosem tudhatja. Egy ismerősömet most hagyta ott a férje 3 gyerekkel 13 év után. Bele kalkulálom,hogy mi van,ha egyedül maradok. Nem is kell ehhez feltétlenül elhagynia, mi van,ha Isten ne adja meghal. Kettővel még talán biztonsággal megélek.

2015. aug. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ikrek. Plusz munka nem lehetséges, mert itt nagy a munkanélküliség, egyet is elég találni.
2015. aug. 26. 18:36
 5/18 anonim ***** válasza:
5%
Legelőször is alaposan elgondolkoznék, hogy minek is szültem négy gyereket egy ilyen megbízhatatlan embernek. Ha rájöttem a magyarázatra, akkor lezárnám a múltat.
2015. aug. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Azért mert nem volt megbizhatatlan, csak az évek alatt megvaltozott. Nehogy egyszer te is így járj okoskodni könnyű.
2015. aug. 26. 18:45
 7/18 anonim ***** válasza:
61%
Akkor elkoltoznek oda, ahol több a munkalehetoseg. Igényelne, a rendszeres gyermekvedelmit és elvallalnek minden munkát
2015. aug. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
11%
Milyen végzettséged van? Te sosem tervezted, hogy bármikor is dolgozni fogsz?
2015. aug. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
22%

Nem hiszem, hogy ennek nem volt előjele...


Gyerektartás, munka!

2015. aug. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A házon hitel van, így nem lehet eladni.
2015. aug. 26. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!