Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Amikor arról van szó hogy...

Amikor arról van szó hogy este alszik 5-6 órát a baba akkor arról van szó hogy ténylegesen annyit alszik? (magyarázat lentebb)

Figyelt kérdés
Én eddig úgy értelmeztem hogy két szoptatás közt eltelik annyi idő. De valójában úgy kéne értelmezni hogy akár monjduk szopik a baba és utána még ébren is van talán, majd alszik ennyit vagy többet? Nem tudom hogy érthető-e.

2015. szept. 18. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem teljesen érthető. Életkort se írtál, mert nem mindegy, hogy egy hetes vagy 5 hónapos babáról beszélsz.


A lányom 6 hetes korától fogva 11-12 órát alszik éjjel, megszakítás nélkül. Ez tényleges alvást jelent, nem bármiféle ébrenlétet.

2015. szept. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

2 hónapos.

aaz a kérdés, hogy akik azt mondjá hogy éjjel alszi 6 órát azoknál valóban alszik 6 órát, vagypedig eszik pl 9 kor, elalszik 10kor és felkel enni 5 órával később.. najó, gondolom hogy hülye érdés.

csa mert nálunk eddig az volt az esti rend hogy evett, majd nem aludt el rögtön viszont 4 órával később kelt csak enni a 3 helyett, és ezt megismételte mégegyszer. De ez nem azt jelentette hogy valóban 4 órát aludt.

Szóóval az a kérdés hogy úgymond az az elvárandó viselkedésforma (ne essetek nekem, nem várom el) hogy szinte függetlenül a vacsora és az elalvás közti időtől aludjon egyhuzamban ennyit/sokat?

(nálad ez nyilván nem annyira értelmezhető igy, hogy átaludta)

2015. szept. 18. 11:17
 3/9 Duenna ***** válasza:
Mindig annyit alszik a baba, amennyi neki szükséges. Nem tudom, mennyi idős a babád, de 5-6 óránként való szoptatás szerintem túl hosszú idő. 4 óránként szoptatni kellene.
2015. szept. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

jó hát nekem nem alszik ennyit, szóval nem kell aggódni:)

de csak arra vagyok kiváncsi hogy hogyan kell értelmezni ezt. igy vagy ugy?

2015. szept. 18. 11:37
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Az alapján éled az életed, hogy itt milyen válaszokat és tanácsokat kapsz? Szinte minden nap felteszel itt egy kérdést, lazíts már egy kicsit és hallgass az anyai ösztöneidre!

A kérdésre válaszolva. Nálunk este szoptatás után max. 5-10 perc ébrenlét volt, hiszen nem mindig aludt be egyszerre a gyerkőc. Ezek után nem kellett matekozni, a következő ébredésig annyit aludt, ahány óra eltelt.

2015. szept. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nem az alapján élem.

csak nincs tapasztalatom a téren és érdekel másoké....

2015. szept. 18. 12:11
 7/9 A kérdező kommentje:
ráadásul ez nem éppen olyan kérdés hogy mit hogy csináljak vagy ilyesmi hanem csak ... na midnegy
2015. szept. 18. 12:14
 8/9 A kérdező kommentje:
gondolom mindenkinek ezer kérdése van ebben a helyzetben. örüljön akinek nem itt kell ezeket feltennie
2015. szept. 18. 12:18
 9/9 anonim ***** válasza:

az, hogy mennyit alszik a baba azt jelenti, hogy annyit alszik és pont.

az amit te kérdezel, amit te csinál a babád azt meg úgy mondják, hogy 2 etetés között eltelt idő.


tehát nálatok éjjel 5 óra telik el két etetés között és 4 órát alszik.

2015. szept. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!