Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudtok véleményt írni? A...

Liza23 kérdése:

Tudtok véleményt írni? A magyarázat lent.

Figyelt kérdés
Az én történetem picit bonyolutabb. Kisbabát szeretnék  Sajnos eddig nem sikerült. Folyamatos mellfeszűlésre lettem figyelmes ami egész hónapban van már hosszú ideje. Elment a házi orvoshoz, aki elküldött vérvételre. Ott kiderült, hogy a prolaktin számom magasabb a határ értéknél. Kaptam rá gyógyszert amit el is kezdetm szedni. A csavar az egészben, hogy a párommal többször voltunk együtt védekezés nélkül. Augusztus 24.-én volt az utcsó mensim és szept. 20.-ra várom a "nem várt mensit". Úgy érzem, hogy megváltozott a testem. A mellem valamivel nagyobb lett és a mellbimbó udvar olyan mintha valami kis sapka lenne a mellemen, az alhasam görcsölget, nyilalgat és puffadt az egész hasam. Pár napja folyamatosan álmos vagyok. Nem tudom eldönteni, hogy ez most a gyógyszer hatása vagy esetleg baba van a dologban, mivel már előtte is jelentkeztek ezek a " tünetek". Mit gondoltok most sikerült?
2015. szept. 7. 23:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

mivel aug 24.-én megvolt, gondolom nincs baba a dologban.

peteérésed meg ha minden igaz tegnap volt, még a beágyazódás se kezdődhetett meg ha sikerült.


nem lehet, hogy nagyon ráparáztál? simán tud a szervezeted ilyen furi dolgokat produkálni, de a gyógyszer is okozhatja.

mindenesetre csinálj majd egy tesztet 2 hét múlva...

2015. szept. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, ha szept 20-ra várod, akkor nagyjából most lehetett 2 napja az ovulációd, ha akkor sikerült is teherbe esned a beágyazódás még nem történt meg, szóval valszeg a gyógyszer a ludas.
2015. szept. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Múlt hónapban közepén végén voltunk többször együtt termékeny időben ezért gondoltam rengeteget járok pisilni is. Az utcsó mensi pedig 1 nap volt.
2015. szept. 8. 08:36
 4/14 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet az a biztos :) Mindenképpen jelezz, hogy mi lett. Szoritok :)
2015. szept. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Hogy teljes legyen a story. Augusztus 10, 21 és 24.-én voltunk együtt. 24.-én megjött így úgy gondoltam nem sikerült. Utána együtt voltunk még szeptember 1-jén. A múlt héten kezdtem furán érezni magam. A fáradtságot, hogy kb. fél óránként pisilni kell és a mellem változását illetve, hogy a hasam aljától elkezdett puffadni. Ha belenézek a tükörbe akkor olyan kismamás pocit látok. Több napja szinte folyamatosan görcsölget szurkál a jobb oldalon. Pénteken kezdtem el szedni este fél szem bromocripitint a magasabb prolaktin szám miatt. Nah asszem leírtam mindent  ki mit gondol így?
2015. szept. 8. 09:04
 6/14 anonim ***** válasza:

aug 10. esélyes lett volna, de ha sikerült volna akkor, akkor nem jött volna meg. 21 és 24 szinte esélytelen, hisz félidőben van a peteérés, bár lehetséges késői peteérés is, de az nagyon ritka... tünetek 2 hét után vannak, mikor beágyazódik és elkezd termelődni a hcg.

csinálj egy tesztet, az majd megmondja, mi nem látunk át a monitoron keresztül a méhedbe, de én nem gondolnám ezekből...

terhes pocakod meg akkor lehetne ha már mondjuk 10-12 hetes lennél

2015. szept. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi! De inkább megvárom a 20.-át, mivel szept. 1. is termékeny idő volt. Nem szeretnék egy újabb negatív tesztet, mert attól újra csak összetörnék. 😦
2015. szept. 8. 09:15
 8/14 A kérdező kommentje:
Csajok! Egész nap görcsöl a hasam alja és eléggé be van keménykedve és többször úgy éreztem, hogy megjött. Nem értem mi lehet? Gondoljátok, hogy esetleg szervi bajom lenne, mert a nem várthoz is korán van még...
2015. szept. 8. 15:40
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz még tesztelni akkor menj inkább dokihoz, minthogy valami baj legyen. Inkább menj és azt mondja nincs semmi gond, minthogy valami baj legyen inkább egyszer mint egyszer sem. Nagyon szortok, hogy baba legyen és ne más . Mindenképpen szólj, nagyon szoritok neked. M
2015. szept. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi Kedves M! Csináltam egy negatív tesztet. Ma úgyanúgy görcsölök és szurkál a pocim. Pisikor ilyen halvány barnás volt a papír. Beágyazódás vagy mi lehet?
2015. szept. 9. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!