Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ez nagy probléma szerintetek?

Ez nagy probléma szerintetek?

Figyelt kérdés
Kislányom 1 éves, tápszeres baba. Az a helyzet, hogy csak cumisüveggel alszik el, de azzal is csak úgy hogy tápszer van benne. Magyarán evés közben alszik el. Éjszaka egyszer kel.fel, akkor is iszik egy adag tápszert. Nagy gond ez?
2015. okt. 8. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
szajhigienia szempontjabol nem a legjobb plusz egy rossz szokas amirol minel idosebb annal nehezebb lesz leszoktatni...cumi?
2015. okt. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem cumizik :/ próbáltam már hogy cumit adok neki ha felkel de "kicsi" kora óta nem kell neki
2015. okt. 8. 20:46
 3/6 anonim ***** válasza:
hidd el ha ejszaka nem adsz neki tapszert csak a cumit, 5 perc siras utan ugy fogja szivni mintha azon nott volna fel.
2015. okt. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szoktasd le róla, ha nem akarod, hogy 3 éves korára elrohadjanak a fogai. Volt ilyen barátnőm, undorítóan nézett ki a mosolya ovisként.
2015. okt. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom másfél éves. Általában elég neki éjszaka a cumi de nála is van hogy hetente kéthetente egyszer-kétszer felébred éjszaka és tápszeren alszik vissza mert éhes annyit mozog napközben! Hozzáteszem nekem is van hogy az éjszaka közepén belemászok a hűtőbe :-)
2015. okt. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az a baj, hogy éhes amikor felkel ez biztos, mert se a tea, se a víz nem kell neki...evés közben meg elalszik, és ki is köpi a cumisüveget
2015. okt. 10. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!