Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit csinaljak, ha 6 honapos...

Mit csinaljak, ha 6 honapos babam nappal es ejjel is felorankent felkel?

Figyelt kérdés
2015. okt. 11. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit csinál amikor felkel? Hogy altatod vissza?
2015. okt. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
sir es nyoszorog:/vagy teat adok neki vagy elringatom
2015. okt. 11. 22:12
 3/9 anonim ***** válasza:

Esetleg a felvesz-letesz módszert tudom ajánlani, az egyik gyerekemnél jól bevált. Ha sír, nem veszed fel, csak megsimogatod a hátát. Ha nem nyugszik meg, nem alszik vissza, felveszed és megdajkálod, de nem altatod vissza, ha megnyugodott lerakod, és ezt ismétled, amíg el nem alszik. Ez azért jó, mert sokszor az a baj, hogy a baba nem tudja, hogy kell elaludni, és így meg tudja tanulni.

Meg ha nem sír, csak kicsit nyöszörög, nem is muszáj bemenni hozzá, sok baba úgy nyugtatja, altatja magát, hogy kicsit nyöszörög. Csak figyelni kell, hogy sírás lesz-e belőle, vagy alvás.

2015. okt. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
koszi a tippet,majd kiprobalom,csak nem ertem miert kel fel olyan gyakran
2015. okt. 11. 22:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Éhes nem lehet?
2015. okt. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Meg mindig szoptatom,egy hete adtunk neki kasat,de ugy is felebredt
2015. okt. 12. 12:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Az enyém 7 hónapos, az utóbbi két hónapban rengetegszer ébredt fogzás, mozgásfejlődés miatt. Most is eszik kétszer éjszaka, de egyébként nem kel fel. Akárhogy variálom a nappali étkezéseket, éhes, így hát marad az éjszakai etetés. Egyszer csak kinövi, és még mindig jobb így, hogy csak etetni megyek át kétszer, mint vízzel próbálnám csak alvásra bírni, minden bizonnyal eredménytelenül.
2015. okt. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Vermacy válasza:
Esetleg megkérdezhetnd a gyerekorvost, gondozót. Lehet, Ő is tud segíteni és nem kezeli félre így, neten keresztül. Egyébként nem mondtak rosszakat a hozzászólók csupán nem kívánom, hogy komoly gond legyen és közben "visszaaltatod"...
2015. okt. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az én fiam is felébredt sűrűn. Mindha valami zavarná az élmát valami felébresztené. Tanácstalan voltam. Izzadt a talpa . Kiderült vas hiányos volt. Érdemes orvossal beszélni.Ird meg mi volt. Másnak is segithetsz ezzel.
2015. okt. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!