Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy kell ringatós elaltatásbó...

Hogy kell ringatós elaltatásból az ágyba elalváshoz szoktatni?

Figyelt kérdés

1,5 éves kisfiam van és ringatva alszik, kb 10-25 perc alatt el is alszik, majd lerakom a babaágyba és végig aludja az éjszakát.

Azt szeretném elérni, hogy ne kelljen ringatni, hanem az ágyban tudjon elaludni.

Egyenlőre nem megy neki mert ha lerakom akkor próbál elaludni, de nem jön állom a szemére, csak forgolódik.


Ki hogy szoktatta át?



2015. nov. 6. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
suttogó könyvben le van írva
2015. nov. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
asszem 278. oldal(vagy kb arra)
2015. nov. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, a suttogó könyvből 1-2 mondatot jegyeztem meg, de az egyik az, hogy meg kell szerettetni velük a kiságyukat, vagy: meg kell mutatni nekik, milyen jó a kiságyukban elaludni. Ilyesmi. Szóval leírja.
2015. nov. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
semmit sem kell, de nekem nagy segítség hogy 7 hónaposan az ágyába szoktattam (saját módszerrel), azóta pöccre elalszik bárhol bármikor egyedül...óriási előny az ismerőseimmel szemben, akiknek minimum fél órát kell bent tartózkodni az altatáshoz.
2015. nov. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ugy csinaltam hogy egyre rövidebbek lettek a ringatasok. Regen csak akkor tettem le ha elaludt aztán félálomban, aztán csak egy rovid enek kb 1-2 perc. Ezt kb egy eves korától, most 20 hónapos kb egy honapja ugy alszik el hogy puszi be az agyba es alszik. Nalunk a fokozatosság ugy nez ki bevált.
2015. nov. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget.

Sikerült rövid időn belül fokozatosan az ágyba elalváshoz szoktatni.

Kap egy puszit majd irány az ágy és kb 10-20 perc alatt el is alszik.

Azt igényli hogy maradjak amíg el nem alszik. :) Dúdolok neki addig...

2015. nov. 13. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!