Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Altathatom fedett, szélvédett...

Altathatom fedett, szélvédett teraszon ma a 8 hónaposomat?

Figyelt kérdés
Délelőtt ott szokott aludni (babakocsiban), csak ma óriási köd van nálunk.
2015. nov. 17. 08:06
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Mára is egy észlény... Most komlyan, nálatok nincs gyerekszoba, kiságy? Jó, hogy nem a tyúkok közé fektetitek be a gyereket a tyúkolba...
2015. nov. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Ködbe baromi egészséges kint lenni...mondjuk én sem értem miért nem jó bent aludni, én bent szeretek.
2015. nov. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Az én gyerekem is kinnt alszik. 3 hónapos. Sokkal többet alszik kint, mint bent. Ködben is kénytelen, hisz oda-vissza 1 óra séta az ovi.
2015. nov. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Semmi baja sem lesz a gyereknek, ha megfelelöen fel van öltöztetve (meg nem esik rá az esö/hó).

Akár egész télen kinn lehet altatni (minusz 10 fokig), semmi baja sem lesz, csak soha nem lesz megfázva.


Nekem addig aludtak kinn nap közben a gyerekek, amíg belefértek a babakocsiba - azaz majdnem két éves korukig - és egyetlen egyszer sem voltak megfázva, vagy betegek!

2015. nov. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

nyugodtan altathatod, csak jól öltöztesd fel, itt makognak róla hogy nem szabad, nem tudom mi baja lehetne, évezred óta nőnek fel csecsemők úgy, hogy kint altatják őket, speciel engem fél napokat altatott kint az édesanyám, mai napig imádom a jó levegőt, nem szeretek bent lenni (igen én vagyok a tegnapi szerencsétlen kültéri lény, aki nem szeret egész nap a gép előtt kalapálni).


azzal együtt ha rendszeresen kint altatod, számolhatsz vele, hogy minél idősebb, annál nehezebb lesz az ágyába szoktatni a délutáni alváshoz.

2015. nov. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
1: gratulálok, úristen tényleg milyen penetra szülők vagyunk, hogy ki merjük vinni a LEVEGŐRE a gyereket, amikor bent a 4 fal között is megfelelő mennyiségű oxigén van..te jó ég, ez a mai világ...levegőn egy kisgyerek...jesszus...várj kitalálom, te vagy az a típusú anyuka aki 8 éves kor előtt biztos hogy nem vezeted be a tejet, és még csak véletlenül se teszed ki a szülői ágyból 10 éves koráig, nehogy sérüljön a lelke szegénykének, az pedig egész biztos hogy 20 fok alatt nem homokozhat nehogy megfázzon
2015. nov. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hoppá, nem gondoltam volna, hogy ekkora indulatokat szít ez a tök ártatlan kérdés...

Senkit nem pontozok fel meg le, csak választ szerettem volna kapni.

Egyébként még 2x alszik a fiam, délelőtt babakocsiban, vagy sétálunk/ügyintézünk, vagy itthon az erkélyen. Délután születése óta a kiságyban alszik, pont azért, hogy később ne legyen olyan nehéz átszoktatni.

2015. nov. 17. 09:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem 4 és fél hónapos a lányom, és körülbelül 1 hónapos kora óta egyszerűen nem hajlandó nappal a kiságyban aludni, csak babakocsiban. Este semmi gond, befektetem az ágyába és alszik, nappal viszont 5 perc után ébred is. Már nem harcolok vele, fölösleges, akkor aludjon babakocsiban. Bent is abban szokott, de sokkal mélyebben és hosszabban alszik kint, így van, hogy mindkét alvása kint van, vagy séta közben, vagy a teraszon. Jó melegen fel van öltözve, neg be van takarva, és tök jól kialussza magát. Nem tudom, mi olyan meglepő az első kettőnek abban, hogy mások levegőre viszik a gyerekeiket...
2015. nov. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Közben felszállt a köd, szikrázó napsütés van és 8 fok, kint alszik......
2015. nov. 17. 10:12
 10/10 anonim ***** válasza:
46%
Kitetted a levegőre? Borzasztó anya vagy... :D
2015. nov. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!