Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Szerintetek az normalis ha a...

KjAndika kérdése:

Szerintetek az normalis ha a 7 hetes baba atalussza az ejszakat?

Figyelt kérdés
Koraszulott volt a kislanyom, 2565gr-mal es 48cm-vel szuletett 36. hetre.Sajnos egyeb okok miatt nem tudom szoptatni, tapszert kap, manapsag mar 150ml es 180ml kozott eszik. 5 heteseb mar 3820gr volt es 56cm. Kb egy hete minden masodik ejszakat vegigalussza este 10 vagy 11tol reggel 7ig,fel 8ig. Egyszer hajnalban nyuszog egy picit,amire en termeszetesen felkelek,odaadom neki a cumijat,amig megcsinalom a tejcsijet, de mire visszaerek a szobaba, mar ujra visszaaludt. Szerintetek nem baj, ha ennyit alszik? Napkozben kb 5szor vagy 6szor eszik, utanna egy fel ora vagy egy ora jatek, es ujra alszik. Apuka is es en is nagyon jo alvok vagyunk, lehet ezt orokolni?

2015. nov. 30. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
semmi gond. Az en lanyom is 6 hetes koratol kezdve aludt este 10tol reggel 6ig.
2015. nov. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Orulj neki, hogy alszik es tudsz pihenni te is. Bevallom irigykedek.

Ilyen korban meg nem azert alszik jol, mert orokolte...:)

2015. dec. 1. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én babám 6hetes korától átalussza az éjszakát. Vagyis aludta egészen 6hós koráig:-( most 1 éves lesz és 3-7szer ébred meg. Plusz amikor jön a foga akkor meg szimplán nem is alszunk:-)

Élvezd ki,pihenj te is sokat.

2015. dec. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze, nem törvényszerű, hogy ne aludjon. Fejlettebb az idegrendszere és elég tejet vesz magához napközben, nem kell neki éjjelre. Nyugis, örülj neki. Az enyémek is ilyenek voltak mind, meg ilyenek végül is most is, csak a nagyobb már álmában is ellenkezik magában :P

Ő amúgy egészen addig evett/aludt egész nap, ameddig nem kezdett el mozogni, mászni a padlón meg felülni, felállni, de még akkor is 4x aludt napközben be. Bezzeg most egész nap rohangál.

2015. dec. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is 6 hetes kora óta alussza át az éjszakát. Nappal 2 óránként eszik, korábban elvolt 3 óráig szóval bepótolja az éjszakai nem evést. Egyébként már 2 hetesen is 6 órát aludt egyhuzamban napi egyszer, igaz délután és nem éjszaka de neki mindegy volt.
2015. dec. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam 8 hetes kora óta alussza át az éjszakát és nem is változott meg később sem (3,5 éves már). Örülj neki, nagy áldás egy jól alvó gyerek.
2015. dec. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekünk már a hazahozatal hetének 2.felében 9-hajnali 5ig aludt a kisfiam. Most 8 honapos és ugyanigy alszik most is. Ráadásul fürdetés után etetés, majd teszem a kiságyba és kijövök tőle. Nincs se ringatás, se tologatás. Ez igy a legkényelmesebb mindkettőnknek, mert én napközben kipihent vagyok és többet nyugodtabban tudok vele foglalkozni
2015. dec. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!