Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit csináltok ha a baba...

Ti mit csináltok ha a baba átalussza az étkezéseket?

Figyelt kérdés

A fiam ma annyira aluszékony hogy csúszik az egész napunk.

kelt fél7kor evett fél8körül. és aludt vissza 9kor. eddig rendben is van. de 1óra helyett aludt 2.5-et. tehát tízórait délben adtam neki, ne is tartottam akkora gondnak mert akkor ebédet (gyümölcs/zöldség) adok neki 2-kor. de 1kor megint letettem aludni mert nagyon nyűgös volt, de azóta is alszik. ilyenkor adjak neki még "ebédet" vagy már a soron következő uzsonnát, tápszert kapja?


2015. febr. 4. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a nagyobbik fiam egyáltalán nem igényelte a tízórait, sokáig is aludt, nem tudtam odaadni. Inkább az maradjon ki, mert az később is csak mellékétkezés. Az ebéd fontos. Ha fél 8-kor reggelizik, 12-kor ebédeljen. Délután, vagy ebéd után adhatsz neki gyümölcsöt, ha az lenne a tízórai (nálunk így van).
2015. febr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi első. igazad van, csak nem gondoltam hogy ilyen hamar visszaalszik, pláne hogy megint majdnem 2,5 órát. :) de mintha most ébredezne, adok neki gyümölcsöt/zöldséget és majd meglátom mi lesz később. még csak 6hós, az ebéd van csak kiváltva.
2015. febr. 4. 15:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Én sorrendben tartom a kaját. Akkor eszik, amikor ébren van és jelzi, hogy éhes. A köztes idő nagyon változó, de én nem aggódok, ha éhes, akkor úgyis felébreszti az éhség.
2015. febr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a tízórai mint olyan sose létezett, olyankor mindig vagy aludt, vagy nem volt éhes. Reggelizik 8 körül, aztán ebédel, az uzsonna is olyan, hogy ha uzsizik, akkor tuti nem eszi meg a vacsiját, minden baba más, ha éhes eszik, nem kell ennyire ragaszkodni az étkezésekhez, én kihagyom, amit átalszik.
2015. febr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam másfél éves koráig 10-12ig aludt, tehát nem volt tizórai, tápszerrel aludt el. Délben ebédelt. Legközelebb ebédet adj neki, ha kimarad a tizórai semmi baja nem lesz. 2 éves a fiam, most sem tizóraizik, max 1-2 kekszet eszik.
2015. febr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi nektek :) akkor ha legközelebb ilyen lesz akkor ebédet adok neki. tényleg sokat segítettetek :)
2015. febr. 4. 18:49
 7/8 A kérdező kommentje:
ma is átaludta a tízórait. fél9tól-fél12ig aludt. kicsit nyöszörögve de kibírta délig és akkor már főzeléket kapott. :)
2015. febr. 5. 12:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Odaadhatod az ebédet fél 12-kor is, nem szentírás a dél!
2015. febr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!