Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 7 hetes kisfiam második napja...

Diamondcat kérdése:

7 hetes kisfiam második napja csinálja azt, hogy 14-15 órakor elalszik és alszik 6-ig. Közben egyszer keltem enni és fürödni, majd kétszer kel magától.6-kor megetetem, kicsit fenn van, mosolyog, gagyog és alszik megint. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
2015. dec. 4. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Márhogy másnap reggel 6-ig?

És kelteni kell enni!

Szerintem ez nem normális, kérdezz rá a dokinál sos!

2015. dec. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha valóban reggel 6-ra gondolsz(ami logikus,ha a 14-15-öt így írtad,a 6-ot pedig nem 18-nak),akkor szerintem sem normális.Nem sárga?Orvos azonnal!
2015. dec. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kétszer kel 18h után magától reggel 6 ig?

szerintem az teljesen normális. Az enyémek ennyi idősen 20h-6h között aludtak végig, nem volt gondjuk, csak jól aludtak, nem fájt semmijük, nem voltak éhesek és el tudtak aludni maguktól is.

Ha 18h-6h között alszik, az fura nekem is, azt az idősebb fiam 4-5 hósan tudta csak, hogy 12 órákat (20h-8h) aludt éjjel.

2015. dec. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyszer keltem igen de elképzelhető, hogy csak türelmetlen vagyok. Mert utàna magától kel és teljesen jól eszik. A kórházban besárgult de haza engedtek, mert hatàrérték alatt volt a bilirubin szintje. Az egy hós stàtuszon kèrdeztem a dokit, hogy sárgának làtja-e még de azt mondta, hogy már nem. Holnap mindenképp beszèlek a védőnővel.
2015. dec. 4. 23:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen normalis, de ezzel kapcsolatban vedono tanacsat kernem, aztan majd o megmondja felkell e keresni orvost vagy sem.
2015. dec. 5. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt ilyen, hogy majdnem 3 napig aludt kb. 2 hónaposan. Azóta se csinált ilyet, nem tudom akkor mi volt az az álomkór. :)
2015. dec. 5. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is így aludt csak felkelt minimum 4x enni, volt mikor csak 3x. Nem nagyon aludt délelőtt, szinte semmit. Gondolom ezért volt neki.
2015. dec. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!