Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Este nehezen alszik el a...

Este nehezen alszik el a babám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 és fél hónapos a kisfiam. Napközben szépen elalszik, ha álmos elég betenni a kiságyba és elalszik magától. De este egy kész tortúra. Van hogy 3x 4x is nekifutunk az altatásnak. :( Miért csinálja ezt???
2015. dec. 12. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Anyatejes, vagy tápszeres?

Nálunk az jött be, hogy általában 2,5-3 óránként evett, de lefekvés előtt 1-1,5 óra múlva adtam neki még egy adagot. Én üvegből adtam a tejet is, a tápszert is, azért írom, hogy "adagot". Teéjesen felszerelkeztek így kajával éjjelre és nagyon hamar át is aludták.

A kicsi mai napig kétszer vacsorázik, de 12 órát alszik utána.

Egy próbát megér szerintem, ha fürdetés előtt és után is kap enni.

2015. dec. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tápszeres. Általában fürdés után vacsizik, és át is alussza az éjszakát, de az elalvással mindig gond van :(
2015. dec. 13. 21:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Nehéz így megtippelni, mi lehet a gond, tudom, nehéz időszak ez nektek, de azért írom, hogy időszak, mert elmúlik :) Tényleg. Volt ilyen nálunk is. Volt, hogy végigüvöltötte a fürdéseket. Hogy újra ébredt éjszaka. Hogy órákig fent volt. Minden elmúlik. Talán nem elég fáradt? Vagy pont túlfárad addigra? Mi az esti rutin? Mikor altatod? Lehet előbb vagy később kéne.
2015. dec. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!