Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 10 hetes anyatejes kislányunk...

Tittike1985 kérdése:

10 hetes anyatejes kislányunk nem alszik délután csak kézben szundikál max.20-30 percet! Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Kicsi kora óta saját szobában alszik! Az esti fürdés(20:00) után eszik,nehezen alszik el! Van hogy 23:00-ig felvan! Éjjel jól alszik! 5-6 között ébred enni! Kicsit játszik a kiságyban aztán cicire rakom és elalszik! Ilyenkor csak 1-1,5 órát van ébren! 2-3 óra alvás után felkel eszik,játszunk,énekelek neki aztán kezd fáradni 2-3 óra elteltével de nem hajlandó aludni! Egész nap 10-11 órától felvan estig! Ezért nyűgös,sír,csak kézben marad! Nem hasfájós! Az már volt,tudjuk milyen! Már próbáltam én altatni,az apja,séta közben,autóban,egyedül a kiságyban de semmi nem segít! Valakinek valami ötlete?

#altatás #anyatejes baba nehezen alszik el
2015. jún. 11. 07:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Sztem ez normalis babaigeny hogy szeret kezben aludni. Az osszes baba ott szeretne a szulei kezeben aludni. Ringasd el hordozoban ea vegezd a dolgod mellette :)
2015. jún. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!