Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Anyukák, szellöztetés?

NikiDávid kérdése:

Anyukák, szellöztetés?

Figyelt kérdés
Sziasztok, most dec hozzuk haza fiamat, 4. Em panelba lakunk, rettentö meleg van igy ugy alszunk a párommal h egesz éjjel bukora nyitva van az ablak, babát mi szobánkba tesszük, nem akarok h megfàzzon, de règi radiátorok vannak igy èjjel nappal megy fütès lefènykepeznèm nektek a szoba hőmèröt 30-32 ° mutat. Ti hogy szellőztetnétek? Tanácsokat kèrek köszönöm!

#alvás #szellöztetés
2015. dec. 15. 12:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Az baj hogy itt te tértél el targytol és te is lehurrogtad azelsöt mert hülyeseget mondot! Itt nem lakasrol van szo hogy kié meg kinek mennyi penze van eltertél a targytol, alvàsrol volt szo, egyrészben hasznnos is tanàcsod másrészben nem mert lehet nem mindenki teheti meg hogy szarja penzt mindenre mint te és ezt bekell lassad h mert te megteheted lehet màs nem! Nyilvan valo az ember ha tehetne nem tartana itt mert mindent megoldana! Nem irtam h alberletben vagyok csak mivan havki ott lenne! Csak egy egyszerü kérdés volt amit nem értettél! Igaz! Hogy a legjobb megoldàs és ötlet amit te montál a radiátor csere, de nyilvan valo mivelnem tehetem meg nincs pénzem ezert kértem mas tanacsot! Tenyleg itt az oldalon olyan gonoszság honol nincs olyan kèrdès ahol ne kötekedne egy ismeretlen ez megy mi láthatalanban könnyü bunkonak lenni, ezt az ezelözö hölgyre irom aii csak belepofatlankodott beszelgetesbe de tanacs levesbe! Na peldát vehetsz magadrol ha jot nem tudsz rosszat nem kell beszolni azert mert otthon neked sanyaru a sorsod és csak a szar a gonoszsag jön ki rajtad! Ez nem beszolo müsor hanem tanàcskerés! Otthon rendezd a dolgaidat mert csak lejjeb fogsz csuszni lelkilek!
2015. dec. 17. 22:10
 12/14 A kérdező kommentje:
Ja és 8 edd meg géped monitorjàt, neem tudsz olvasni megköszöntem azert bàrki is irt bârmit! Primitiv te vagy h csak beleszoltal , de én legalabb most jott nevettem rajtad! Ja es bocsi nem erdekel ki hogy hoo elt mibe itt a szellöztetesröl van szo nem kell elterelni témat csak h kimagyarazza vki magat! Köszönöm a vàlaszokat 😀😀😀😀😀
2015. dec. 17. 22:14
 13/14 anonim ***** válasza:
Mekkora paraszt vagy te!
2015. dec. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ha te ioyen primitiven es csunyàn beszélsz hogy jellemeznéd magad! Sajat magadat alacsonyitod le h nem csak bunko vagy de meg csunyàn is beszélsz 😁😁😂😂😂 felnött létedre
2015. dec. 18. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!