Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Babátok megszületése...

Anyukák! Babátok megszületése után mikor tudtatok ellátni nagyjából a háztartást?

Figyelt kérdés

Kicsit lelkiismeret furdalásom van e miatt igaz még picike a babám (3hetes) de zavar hogy mire hazajön a párom nem tudom legalàbb meleg ebéddel vàrni.

Még kàosz van a mindennapjainkban de remélem hamarosan helyre áll a rend.


Nàllatok ez hogy alakult? Mesélnétek?


2015. okt. 21. 12:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
56%
Amikor hazajöttünk a kórházból.
2015. okt. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Bella169 ***** válasza:
69%
Mikor haza jöttünk a kórházból 1 hétig itthon volt a férjem. Addig csak a babàval kellett foglalkoznom. A 2. héttől már csináltam mindent.
2015. okt. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudsz segítséget kérni?
2015. okt. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
25%
Nálunk is egyből.Az ilyen pici szinte egész nap alszik.Rengeteg mindent lehet csinálni.Nekünk most 1 éves,már jön-megy,sokkal jobban kell rá figyelni,hiába teszem a kiságyba kimászik.Általában hétköznap rendelünk,hétvégén főzök.Amikor alszik,akkor takarítok,vagy csinálok valami finom desszertet.
2015. okt. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
63%
Amikor hazaértünk a kórházból, már tettem a dolgom. 3 gyerekem van. Amire hazaértünk, apuka megfőzte nekem a kedvenc kajámat (húsleves, hortobágyi) leültem, jól bezabáltam (a kórházi koszt után) és álltam neki a dolgomnak. És ezt 3x játszottuk el :)
2015. okt. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
53%
Amint hazajöttem a kórházból. Nyilván nem álltam neki ablakot pucolni, de már aznap főztem, ki se bírtam volna, ha nem tehetem :)
2015. okt. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
58%

Mikor hazajöttünk a kórházból egy hétig minden nap átjött anyukám, segített takarítani, vasalni és minden nap megfőzött.

Így a második héttől csináltam ezeket.

Nyugi, majd belerázódsz.

2015. okt. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
58%
A kórházból hazajövetel után még 1-2 hétig többnyire rendeltük a kaját, vagy apukám hozott 2-3 alkalommal ebédet, azonban az egyebeket fokozatosan csináltam, csak a császár miatt lassabb tempóban álltam neki pl. porszívózni.
2015. okt. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
53%
Mindenki milyen szuper anyuka itt. :) Nálunk az első nagyon hasfájós volt, napi 24 órában ment a sír-eszik-böfizik-peluscsere körforgás, ha aludt, beborultam az ágyba a fáradtságtól. A mosáson kívül mást nem tudtam megcsinálni, örültem, ha volt pár percem enni valamit. Ez ment az első két hónapban, aztán belerázódtam lassan, a többivel már ment minden első naptól, mint a karikacsapás (tegyük hozzá, hogy ők nem is voltak hasfájósak).
2015. okt. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
84%

sajnos én baba nélkül jöttem haza a kórházból (picen volt még pár napot) császáros voltam de ahogy hazaértem elkezdtem pakolni és takarítani. (gondolom a baba hiánya is rásegített)

de azóta is főzök mosok vasalók takarítok.

eleinte mindent lopva csináltam, aztán ahogy lett napirend, úgy osztottam be a sajátomat. megetetem nézegelődik addig előkészülők a főzéshez.ha alszik felmosok, vagy épp a fürdöt teszem rendbe.


majd alakul. ne idegeskedj.

2015. okt. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!