Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Meddig normális hogy egy...

Meddig normális hogy egy kisbaba nem alszik?

Figyelt kérdés
Abba már beletörödtem ,hogy napközben max egy órát alszik összesen (hol 20 percet ,aztán késöbb még fél órát) ,de éjszaka sem tudom 10-nél elöbb letenni és örülhetek ha 1-ig alszik egyhuzamban ,utána megint félóránként kel ,van hogy nem is sír csak forgolódik ,nézelödik a sötétben.Én gyakrolatilag sosem alszom ,csak elájulok fél órákra ,már szédülök napközben ,úszik a ház nincs eröm semmire csak épp a fiamat ellátni de érdemben foglalkozni már egyre kevésbé van eröm és türelmem vele.Kezdek aggódni érte ,mert nem is értem ,hogyan tud meglenni ennyi alvással.Egyébként nem egy nyügös baba ,elvan ,pörög ezerrel egész nap.Teljes sötétségben és csendben ,minden zaj nélkül altatom.Pedig amikor megszületett nagyon jó alvó volt ,este leraktam és reggelig szépen aludt.Úgy 4 hónapos korától jött ez az éles váltás ,most 7 hónapos.Nem tudom mit csináljak vele ,èn már teljesen kikészültem ,de érte is aggódok.
2015. dec. 23. 21:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Nem fordultam orvoshoz, annyi, hogy a gyerekorvosnak mindannyiszor elmondtam, hogy így alszik, illetve nem alszik, de úgy nézett rám mint egy ufóra kb, lerázott annyival hogy mit várok egy babától. Kényeskedő, panaszkodó anyukának éreztem magam, rendkívül kellemetlen volt. Nem is tudom kihez fordulhattam volna.
2015. dec. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!