Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez normális, hogy ezt így érzem?

Ez normális, hogy ezt így érzem?

Figyelt kérdés
Sziasztok.19éves lány vagyok, a barátommal csak pár hónapja járunk.(amúgy meg már vagy 4 éve ismerem, és mindig is jó kapcsolatba voltunk) mióta vele járok sokszor úgy érzem hogy olyan jó lenne egy közös gyerek, de hát még én magam is az vagyok. Valyon miért tört rám így hirtelen ez az érzés? sokszor ültünk játszóterek közelébe és mindig olyan szépen beszélt a kis gyerekekről, nagyon szereti őket. Olyan fura ez még számomra is, hogy már gyereken gondolodom :-)

2014. nov. 29. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen normális. Én 18 vagyok, de amikor a barátom a gyerekekről beszél, nagyon elérzékenyülök, ha meg bedob egy témát, hogy pl. közös gyerek neve, akkor én is belegondolok, milyen lenne...

De persze ez nem jelenti azt, hogy most szeretnék is, de olyan jó érzés gondolkodni rajta:)

2014. nov. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor állj is meg ezen a ponton!
2014. nov. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, nállunk is volt úgy hogy na milyen nevek lennének. Egyip nap mondta hogy lányt szeretne, és hogy olyan jó érzés lenne neki, megvédené. És mikor ezeket mondja, olyankor mindig elgondolkodom hogy milyen jó apa lenne.
2014. nov. 29. 14:43
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze, még én sem szeretnék gyereket, még korai. Csak néha megdöbbenek magamon :-)
2014. nov. 29. 14:45
 5/6 anonim ***** válasza:
sok 17-19 éves lány érzi ezt, felnőltök, önálló élet, külón albérlet, saját kereset, tartós kapcsolat. persze hogy megcsap a gyermekvállalás szele, főleg ha van a környezetedben kisbaba. de a legjobbat azzal teszed magatoknak, ha kialakitod azt az egzisztenciális és érzelmi hátteret, ami szükséges ahhoz hogy felnevelj egy ilyen csöppséget. sajnos a "decuki" első benyomást hamar felváltja az igen kemény munka, kuzdelem az alvásért, az anyatejért, aztán végetnem ero ejszakak az elso fogakert, hogy jo jegyeket szerezzen, hogy milyen baratai lesznek esmind emellett pedig rengeteg maganyos ora, es lemondas a szulok reszerol. ehhez meg kell erni lelkileg, neked is es a paroddal valo kapcsolatnak is. ez még jo par év, addig elvezd hogy szabad vagy, tanulj szakmát, szórakozz, költozzetek össze es elvezzetek egymast, mert ha a pici vilagra jön, egyikre sem lesz lehetőség jo darabig.
2014. nov. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :-) utolsó- jól összeszedted a lényeget, köszi :-) én is szeretnék valamilyen szakmát végezni, majd dologozni, s mikor már lessz egy kis pénz akkortól már jöhet a baba. Csak hát mégis, az ember elképzel mindent előre, aztán vagy úgy lessz, vagy másképp. De remélhetőleg mégis jó lessz.
2014. nov. 29. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!