Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért nem alszik" normálisan"...

Miért nem alszik" normálisan" a 3 hónapos babám?

Figyelt kérdés

1-2 hete nappal max 3x alszik fél órát! Este 11 fél 12 mire elalszik! :(

Csomószor elalszik de amint lerakom kipattan a szeme! Jár keze-lába, sikongat, rágja az öklét.

Próbáltam, hátha éhes de nem.

Létezik, hogy a fogzás kezdôdik? Éjszaka alszik, 2x szopik álmában, de mostanában csomószor felsír.:(

Adom neki a chamomillat.

Ha sétálni viszem akkor is fél órát alszik és kitör a "hiszti".

Ez előtt 2-3 órát is alud a babakocsiban.


2015. dec. 26. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
hasfajos mint az en.babam volt a homeopatia semmit sem ert. 6 hinapos korukra kinovik (mar amelyik) sok sikert.
2015. dec. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hasfájós de már múlóban van, de most másképp viselkedik!

Bizom benne, hogy kinövi mert ezt a pörgést...

2015. dec. 26. 21:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én fiam is 30 perceket aludt napközben (kb.3-4x/nap), éjjel 2-3 óránként kelt majd két éves koráig. Nappal valamikor 8 hós kora körül kezdett 1 órát aludni egyszerre ebéd után. (Most 3 évesen 2-3at is lenyom ebéd után).

Nem volt hasfájós, egyszerűen idegrendszerileg nem volt még érett sem az éjszaka átalvására, sem a hosszú nappali alvásokhoz.

Nekem semmi nem vált be, csak az idő múlása..

2015. dec. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!