Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mikortol aludjon a bava a...

Mikortol aludjon a bava a testverevel egy szobaban?

Figyelt kérdés
Egy 2.5 eves, es egy 5 hetes kisfiam van. A pici egyenlore velunk alszik, de szeretnem minel elobb a gyerekszobab szoktatni a testvere melle. A nagyobbik jol alvo, mese utan magatol elalszik az agyaban. A kicsi is hamar elalszik miutan lefektettem a nagyot, le lehet tenni a kisagyaba. Ejszaka 2szer kel szopizni, de utana rogton vissza tudom tenni az agyaba, alszik tovabb. Akinek van tapasztalata ket kisgyerekkel, mit javasoltok, mikot tegyem at a babat a gyerekszobaba?

2015. dec. 28. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk első naptól egy szobában aludtak, 2 év van a két nagy között, a középső és a kicsi között pedig 17 hónap. Soha nem ébredtek/ébrednek egymásra fel.
2015. dec. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én és a tesóm is rögtön együtt aludtunk

Védőnőnek tanulok és ott úgy tanultuk hogy fél éves korig a baba nyugodtan aludhat a szülőkkel egy szobában de a saját ágyában

2015. dec. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Enyémek is együtt alszanak. 17 hónap van köztük.

Ameddig éjjel kelni kellett, sokszor én maradtam náluk aludni, de amióta alszik a kicsi is éjjel, azóta mindenki a helyén.

Nálunk mondjuk eleve nem is lehetett volna a kisebb velünk, mert akkor a nagyobb is jött volna. Senkinek semmi kivételezés alapon maradtak együtt, nem zavarják egymást.

2015. dec. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amint átalussza az éjszakát, általában legkésőbb 6 hónapos kortól.
2015. dec. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is rögtön együtt aludtak, 3 éves volt a nagyobbik, mikor született a kicsi. Nem volt gond ezzel soha.

Amikor pici felsírt, volt, hogy megébredt a nagy fiam, de rögtön vissza is aludt, nem zavarta.

Én is ezen az alapon voltam, mint egy válaszoló, ha a kicsi velünk aludt volna, tuti jött volna a nagy is.

2015. dec. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!