Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miben alszik babátok 25 fokos...

Miben alszik babátok 25 fokos szobában éjszaka? Takaró van rajta? Van, aki egy rétegben altatja a babáját? ÉS rövid ujjú az az egy réteg?

Figyelt kérdés
15 hós a babám, rövid ujjú body és egy hosszú ujjú láb nélküli pizsiben alszik...plusz egy vékony takaró, de azt mindig lerúgja...Melege van mindig...
2015. jún. 4. 13:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is kb. ennyi fok van. Rövid ujjú body, vékony nadrágocska, ha még melegebb van, csak sort és póló. Vékony zoknit én még adok rá, de ha zokni nélkül is melege van, akkor nem kell. takaró nálunk szóba sem jöhet:)
2015. jún. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A láb nélküli pizsi az láb nélküli rugi? Vagyis a bodyval együtt két réteg? Az szerintem már lehet, hogy sok neki, egy réteg elég.
2015. jún. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
a rugit hagyd el,helyette vékony nadrágot
2015. jún. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha tudod hogy melege van, akkor minek adsz rá két réteg ruhát? :)

Az én 11 hónaposom egy hosszú ujjú lábfejes rugiban alszik.

2015. jún. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

25 fokban én már rég meztelenül aludnék, takaró nélkül.

Elég egy vékony hosszúnadrág és egy rövidujjú. Ilyen hőmérsékletben nem tud megfázni.

2015. jún. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Pont ma altattam így 2 éves fiam.

Tegnap még body+ rugi, de melege volt. Ma meg már csak a rövid ujjú body+ pizsamanadrág.

Van rajta takaró.

2015. jún. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3 éves, rövid pizsamában és nagyon vékony hálózsákban alszik. Nem izzad.
2015. jún. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mi kislányunk 16 hós eddig rövid bodyban és vékony naciban aludt. Tegnap este viszont már csak rövid bodyban aludt annyira melege volt h le kellett vennem a nacit róla.


Sztem 2 réteg plussz takaró nagyon sok. Persze h melege van.

2015. jún. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én kétévesem ujjatlan trikóban alszik, alul pedig csak a pelus van. Egy nagyon vékony takaró van rajta elalváskor, amit azonnal le is rúg magáról, ahogy elalszik. Éjszaka 1x minimum ránézek, amikor a húgát szoptatom, hogy nem fázik-e, de pont jó szokott lenni a testhőmérséklete, a szobájában pedig meleg van éjjel is.
2015. jún. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ugyan úgy mint a kilences. viszont azt ne felejtsétek el h nem vagyunk egyformák! ahogy a babák sem, én fázosabb vagyok , amikor a párom már kisgatyában takaró nélkül alszik én még pizsi takaró :-)
2015. jún. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!