Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 éves gyerkőc mellé ha...

2 éves gyerkőc mellé ha kistestvér születik, a baba lehet egy szobában a testvérével? Vagy legyen inkább velünk? Másfél szobás a lakásunk!

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 07:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem inkább veletek!majd ha már a pici nagyobb lesz mehet a tesóhoz!a kétéves gyerek még nagyon kicsike!nem méri fel a tetei következményét nekem az unokahugomnak a 3 éves gyereke pl behintőporozta az öcsi fejét !a pici majdnem megfulladt!Szerintem melleteket nagyobb biztonságba van!
2009. aug. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk már 2,5 lesz mire megszületik a kicsi. Eleinte, legalább 4 hós koráig biztos velünk lesz. Csak azt nem tudom, utána mit fog szólni a nagy, hogy beköltöztetjük az ő szobájába.
2009. aug. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nálunk is először külön lesznek, a pici velünk, a nagyobbik saját szobában. A nagyobbik is csak 15 hónapos lesz, úgyhogy gyanítom, hogy nem lesz könnyű megértetni vele a dolgot. Ráadásul mi épp szülés előtt költöznénk közvetlenül, de valahogy meg akarjuk oldani, hogy előtte 2-3 hónappal legyen a költözés, hogy a nagyobbik baba először kistesó nélkül szokja meg, hogy ő külön alszik, nehogy a külön szobába költöztetést a testvér számlájára írja.

Én azért szeretném így, mert a nagyobbik gyerek eléggé éberen alszik, arra is megébred, ha a férjem hazajön munkából. Egyértelmű, hogy a kicsivel többször lesz eleinte éjszakázás, ébredés, sírás, etetés, stb, nem lenne jó, ha a nagyobbik is megébredne és még vele őt is kellene altatni, főleg, hogy egy újszülött eszik és visszaalszik, a nagyobbik babám szeméből meg ha kimegy az álom, akkor kb egy óra, amíg sikerül visszaaltatni.

2009. aug. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!