Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kísfiam rosszúl alszik?

Kísfiam rosszúl alszik?

Figyelt kérdés

4éves kisfiam kb.këthete elalvás után rosszul veszi a levegőt. fura,hangos "zajt"ad ki,mintha horkolna de gondolom az nem lehetséges mivel kivették az orr manduláját.

nagyon nehezen veszi a levegôt,amikor vesz, mert olyan is van,h.nem vesz és olyankor kapkod érte,mintha vîz alól jőnne fel.

a rossz alväs már meglátszik az arcocskáján.sajnos a szemei alatt erôs sőtét elszineződés látható.

mär levittem a dokihoz is de csak mosolygott és az mondta,h.semmi baja(arra gond.h.arcüreg gyull.a van mert fojton náthás és csak ithon fújja az orrát.meg köhögcsél és ronda váladékos az orra.)

esetleg valami tanácsotok lenne?


2016. jan. 3. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszer utána olvastam ennek, és egy elég komoly betegséget találtam. Léteznek alváscentrumok, utána érdeklődnék. Vagy ha van gyerekklinika a környéken, elvinném oda. Meg lehet keresnék egy másik gyerekorvost.
2016. jan. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

pont találkoztam ilyen szülővel a pedagógiai szakszolgálaton, az ő gyerekükkel sem foglalkoztak, pedig ő is hörögve vette a levegőt, már pici korában is, amikor a beszédfejlődése nem indult, kizárólag akkor kezdtek vele csak foglalkozni és asszem orrmandula volt a baj.

hívd fel a szakértői vizsgabizottságot, kérj időpontot, nem kell háziorvosi beutaló sem. ott lelkiismeretesen nézik át a gyerekeket.

2016. jan. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
(az orrmandula vissza is nőhetett)mindenképp át kell nézetni a gyermeket
2016. jan. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Jobb félni mint megilyedni szóval vidd olyan orvoshoz aki rendesen megvizsgálja amíg ki nem derül .hogy mi a probléma.
2016. jan. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!