Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azt hiszem kezd koszmós lenni...

Azt hiszem kezd koszmós lenni a kisfiam. Mit csináltam rosszul? és mit csináljak hogy ne legyen rosszabb a helyzet?

Figyelt kérdés
Minden nap mosom a haját, átdörzsölöm törülközővel, megfésülöm hajkefével, ezeket mondták nekem, hogy megelőzhető így a koszmó. Most olyan, mintha mégis kezdene koszmós lenni, a feje tetején a kutacsánál van valamilyen sárgás lerakódás. Az lehet, ugye? Mit csináljak, hogy ne terjedjen jobban el?
2014. dec. 18. 14:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Fürdés előtt 1 órával kend be babaolajjal, húzz rá sapkát, attól felpuhul. Fürdetéskor mosd meg samponnal, és óvatosan dörzsöld le.

Állítólag van valami speciális sampon is, direkt koszmó ellen.

2014. dec. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem mostam egyik gyerekem haját sem naponta, az egyik koszmós most ovisan is néha (ha megizzad a sapkájában), a másik meg nem (fél éves múlt). Azért szerintem nem olyan tragédia, ha előjön, babaolaj+kapargatás vagy Babé sampon, aztán eltűnik.
2014. dec. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Babé koszmó elleni sampon

Nem olcsó, de nekünk bevált.

[link]

2014. dec. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Babé koszmó elleni sampon.

2 alkalom után tökéletesen rendbe hozza a fejbőrt és utána nem jön vissza a koszmó, viszont majdnem 4000 Ft.

2014. dec. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nekem a babe onmagaban keves, 2 hetig hasznaltam de nem javulr igaz nem is rosszabbodott. arra jo h ujra ne jojjon elo. en beolajoztam es 1-2 ora elteltevel fogkefevel atdorzsoltem a buksit (kutacsnal is) szinte az egesz lejott neki es a babé miatt nem jott elo ujra.
2014. dec. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Fiamnak kétszer jött elő, én is minden nap mostam a haját. Babaolaj fürdés előtt aztán kapargatás. Nem volt vészes, azóta nem jött vissza. Most 2éves.
2014. dec. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem csináltál semmit rosszul ,ez sajna jön magától.

Amit már írtak Babe koszmó elleni sampon, nekünk is bevált, patikában 2900ft-ért vettem.

2014. dec. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Babe szintén! Utána pedig egy új körömkefével kell elölről hátrafelé dörzsölni a fejét, kitűnően bevált, egy alkalom után semmi (!!) koszmó nem maradt! (Nem fáj nekik, ne aggódj.)
2014. dec. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat és a tanácsokat!

Olajnak jó a Jhonson's babaolaj? Olyan van itthon. Holnap veszek sampont is.

2014. dec. 18. 16:54
 10/12 anonim ***** válasza:

hat inkabb termeszetes noveny olaj...a jonsonba sok minden van allergizalhat stb.

gyogyszertari steril olaj v ha az nincs akkor akkor etolaj v olivaolaj, esetleg a gyogyszertari furdeto krem.

2014. dec. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!