Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért alszik ennyire rosszul...

Miért alszik ennyire rosszul a kisfiam?

Figyelt kérdés
Kisfiam most lesz 13 hónapos. éjszaka még mindig fel kell 3 - 4 alkalommal enni, de kb 50 ml tápszert eszik meg, már próbáltam hogy nem adok neki vagy csak teját de akkor utánna már egyáltalán nem alszik. másik problémám az lenne hogy egyszerüen tápszeren kívül nem hajlandó mást megenni, maximum 2 - 3 kanállal eszik meg levest vagy főzeléket vagy bár milyen főtt ételt, rudi joghurt stb abból is egy két harapást. Tápszerből is egyszerre max 100 ml-t ami neki nagyon kevés így szinte egész nap csak eszünk. foga már 4 van. gyümölcsöt azt megeszi. ha veleki tudna valami jó ötletet adni azt megköszönném mert így nagyon hosszuak az éjszakák és a nappalok is.
2015. júl. 13. 07:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ez gond. Azért ébred, mert éhes. Csak annyit eszik, hogy ne haljon éhen. Én voltam ilyen tipus. Mondjuk rendes ételt ettem és iszonyat sovánka voltam. Amugy egészséges voltam. Szerintem adj neki rendes ételt. Ha éhes lesz megeszi. Rákap az ízére.
2015. júl. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amugy orvos látta már?
2015. júl. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!