Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsi-vásárlás előtt...

Timtim76 kérdése:

Babakocsi-vásárlás előtt állunk . Teljes a káosz. Szerettem volna nagy kerekűt, de nagyon nehezek (a magam 50 kilójával az autó hátuljába beemelgetni), így most már lejjebb adtam, de egészen kis kerekűt még így sem szeretnék. Mit javasolnátok?

Figyelt kérdés
Mivel szeptember eleji babáról van szó, fontosnak gondolom a mózest és az autózás miatt a babakocsihoz rögzíthető babahordozót. Ezek miatt multifunkciós kocsikat nézegettem. Ezekből a tapasztalatok alapján melyik lehet jó? Illetve van valakinek olyan kocsija, ami nem multis volt, de rögzíthető rá külön a bébihordó? A sportrész egyenlőre nem is lenne fontos, mert mindenhol azt látom, ahogy a baba odakerülne, hogy használja, inkább vesznek egy könnyebb sportbabakocsit.

#Babakocsi-vásárlás
2013. máj. 19. 00:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom,h pesti vagy-e de a BERGON babaáruházat javaslom. nézegesd a honlapjukat:) most várjuk a 3.at és kocsit most is ott fogok venni. szupi cuccok, szakértő eladók, nagy szervízháttér (bár még sose kellett,de jó a tudat,h van),milliónyi színvarriáns,stb. csak ajánlani tudom őket! sok sikert, szép napot!
2013. máj. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

a neonato reverso nagyon jó kocsi,és a kereke is nagy,meg nem is nagyon nehéz.

egy bibije van,hogy drága.

2013. máj. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 petera6 ***** válasza:

Én szeptember 20-ra vagyok kiírva, és én is nagyobb kerekűt szerettem volna, ám közben férjen be az én kocsim csomagtartójába is, meg még feleljen meg pár elvárásnak :)


Vettünk egy Quinny Buzz3-at. A mózes részt majd a baba születése után vesszük meg, ha már látom, hogy szükségem van rá, de lehet tenni a vázra azt is. Hordozót vettünk (Maxi Cosi) hozzá. Azért is tetszett végül meg ez a kocsi, mert amikor már nagyobb a baba, a kocsi akkor sem batár, és lehet, hogy nem kell majd egyből 6 hónaposan venni egy másikat, mivel ez elég kompakt, pici kocsi. Bár nekem bkv-ra nem kell vele szállnom, arra állítólag annyira nem előnyös a 3 kerék. (amúgy lehet hozzá venni kiegészítőt, hogy 4 kerekű legyen)


Számomra így elöljáróban egy hátránya van: elég drága volt. Mi két babát tervezünk, és abban reménykedek, hogy ez a kocsi kiszolgálja majd mindkettőt. Ezzel nyugtathatom magam :)

2013. máj. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Hű mondjuk a quinny buzz pont viszonylag nehéz...szerintem:) Jó kis kocsi nagyon de nem az a kifejezetetten könnyű:)

Én espirokat nézegetek (vector air vagy lite) új könnyített aluminium vázas ( a váz súlya 4 kiló a mózessel a súlya 8.5kg. én ennél kisebbet nem találtam) egyébként olyat nehéz lesz venni ami csak váz+sportrész+mózes+hordi mert kompletten mindig van hozzá sportrész is , inkább olyan "csomag" van amihez mondjuk nincs hordi csak sportrész meg mózes.

De amúgy meg tökre egyetértek veled hogy én is inkább vennék egy könnyebb kisebbre csukódó sportbabakocsit majd, a sportrész helyett...Hát nem könnyű a döntés:)

2013. máj. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

[link]


Ez nem rossz kocsi, nekem is van egy ilyenem, de nekem már csak a sportrész kellett, mert a batár három kerekű kocsim nem fért be az ovi ajtaján. Akkor vettem a sportját, nem mondom, hogy óriási kerekei vannak, de tök jól elment télen a nagy hóban úgy, hogy a három évesem fent állt a tesófellépőjén. Később sportkocsiként tudod használni, illetve szinte vízszintesig dönthető.

2013. máj. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
4 es vagyok igen a másik amit nézegetünk mi is az a pegperego...a skate se nehéz egyébként és az mózes és sportrész egyben ami praktikus mert nem kell pakolgatni a mózest külön ha kinőtte...persze az sem olyan olcsó használtan se, és még ugye egy hordi kéne rá..
2013. máj. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Megnézegettem, amiket ajánlottatok. A Neonato Reverso sem túl könnyű, viszont tényleg nagyon drága. Peg Peregoban is láttam jót, de az is elég húzós ... Egyébként pont amiatt gondolkodom használt, de jó állapotú kocsiban, hogy inkább meg tudjak venni egy jobb minőségűt. Mert hát lehet, hogy azért az árért, amit rászánok, kapnék új, de kevésbé jó kocsit, mint egy használt, ámde megbízhatót. A Quinny nem az a kocsi, amiről több helyen olvastam, hogy a sportrész problémája, hogy ha eldöntöd vízszintesbe a baba lába az ég felé mutat? :) Az Espiro még nálam is esélyes, nagyon vonzó az a 6 kg-os váz ...


A Brendon oldalát nézegetve még elgondolkodtam azon is az előbb, hogy vannak ezek a "sportkocsi-szerű" újszülött kocsik. (pl. [link] Vett valaki mondjuk ilyet? Ezekhez ugye nincs hordozó, meg mózes - viszont lehet rá bundazsákot tenni. Nagy kupolás, széltől véd - de elég lehet ez télen? Vagy inkább azért legyen hozzá mózes? Mik a tapasztalatok? Ha erre vennék hordozót, lehet, hogy olcsóbb lenne, mintha komplett multis kocsit vennék, amit lehet ki sem használnék. Persze a legfontosabb, hogy a babának legyen jó.

2013. máj. 19. 12:21
 8/22 A kérdező kommentje:
Mondjuk amit az előbb csatoltam linket, ahhoz pont nem csatlakoztatható semmi, de olyanra gondoltam, amihez igen és lehet hozzá venni hordozót v. mózest.
2013. máj. 19. 12:39
 9/22 anonim ***** válasza:

Én szívből ajánlom neked azt a babakocsit ami nekünk is van.

Ahogy írtad szeretnél mózest és vázra csatolhatós hordozót.Ez travel system, minden benne van.Nagy előnye, hogy kategóriájában könnyű (10kg) és ami még nekem megtetszett benne, hogy keskeny így "ajtóbarát".Mi szerettük és az összes részét kihasználtuk.:)

[link]

2013. máj. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, tényleg jónak tűnik ez a Pierre Cardin. Meg fogom nézni, ha babaáruház közelébe kerülök. Még a Hauck Viper Trio Set az, ami a leírása alapján jó lehet, inkább pozitív véleményeket láttam róla, mint rosszakat. Hát nem egyszerű, de lassan körvonalazódik pár kocsi, amiket alkalomadtán ki fogok próbálni.
2013. máj. 20. 10:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!