Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ha éjjel nem alszik ébresztges...

Ha éjjel nem alszik ébresztgessem nappal?

Figyelt kérdés

3 hós korától mostanáig (5hós) rendesen aludt. Nehéz volt beállítani de sikerült.

most megint nem alszik éjjel, pedig nappal is csak 3órát aludt. 1,5-öt délelőtt és 1,5-öt délután.

Fogzásra gyanakszom. Kenem is ami néha segít. Lehet hogy most a pocija is fáj. Másfél óránként ébred és fél óra mire elaltatom.


Mit csináljak hogy ne cserélje fel megint a nappalt az éjszakával. Ha ébresztegetem nappal akkor szegény sose alussza ki magát, de ha nem ébresztem akkor meg nappal fog sokat aludni.



2016. febr. 3. 03:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet mozgásfejlődés is, fogzás is. Nem ébresztgetném nappal. Alvó gyereket ne ébresszünk fel elven.
2016. febr. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#1-nek igaza van... a legjobb és legfontosabb tanács,amit kaptam a gyerek születésekor, hogy alvó gyereket SOHA nem keltünk fel!


majd aludni fog éjjel is, nyugi ;)

2016. febr. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én is így voltam vele, míg nem virrasztott reggel 5-ig. Aztán nappal meg végig aludt. Nem tudtam máshogyan beállítani csak hogy nem hagytam nappal annyit aludni. 4 nap alatt rájött hogy éjjel kell aludni.

Most hagyom...hátha nem cseréli ennyire fel.

2016. febr. 3. 09:40
 4/6 anonim ***** válasza:
En se ebresztettem a fiamat soha,sajnalam ot.Aztan megprobaltam nehany reggel fel 8-kor ebreszteni,annyira megszokta,h szinte mindig ugyanabban az idoben ebred es este 9-tol atalussza az ejszakat reggelig
2016. febr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nekem délután aludt egyhuzamban 4órát aztán késődélután 3-at. Kénytelen voltam ébresztgetni.

Utána beállt neki hogy napközben összesen 3órát aludt és este fél 8-tól 3-4órás ébredésekkel reggel 7-ig aludt.

És most napközben alszik 2-szer 1órát és 1-szer másfelrt max. De este 8-kor lefekszünk 9-Ig alszik és 11- éjfélig ébren van. Reggel 8-kor kelünk. Nem értem mi a baj. 1hétig fájt valamije esténként, de most már semmi baja.

ha valaki járt ilyen cipőben leírná hogyan oldódott meg?

2016. febr. 10. 11:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom úgy született, hogy felcserélte a nappalt és az éjszakát. Nekem szülésznő mondta, hogy ne hagyja, és nekem be is vált. Nem hagytam nappal 3 óránál többet aludni. Kivettem, tisztába tettem, mire felébredt volna igazán, már cicin volt, és így nem is sírt. És így elég hamar rászokott arra, hogy éjjel aludjon. Sok sikert!
2016. márc. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!