Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nem tudom betartani a napirend...

Nem tudom betartani a napirendet, az baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 7 hónapos babám,de mostanában elcsúszunk az időbeosztásunkkal. Eddig többnyire úgy volt,hogy du. 4-5 óra körül aludt egyet és kb 7 órakor felkelt,8kor pancsi utána vacsi és alvás. Ez volt a jó!

Viszont mostanság pont úgy alszik el,hogy 8 körül kel fel és mire lefárad már majdnem 10 óra mire pancsizni tud. Valahol azt olvastam,hogy nem is az időpont a lényeges,hanem inkább a sorrend.

Szerintetek?



2016. febr. 4. 19:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
csak mondjuk ha a kérdező gyereke meg volna napirend nélkül, akkor ez nem jelentene akkora problémát, hogy amiatt a kérdező egy fórumra írjon. Feltételezem náluk ez gond.
2016. febr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!