Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ti mikor és hogyan áltatok át...

Ti mikor és hogyan áltatok át a napközbeni egy alvásra?

Figyelt kérdés
Lányom nagyon jó alvó, 14 hónapos és eddig 2x2 órát aludt minimum napközben :) Pár napja azonban délelőtt hiába rakom le, már nem alszik, de csendben elvan a kiságyban néha "beszélget". Hagyjam még így pihenni, vagy ennek nincs értelme, akkor már el is hagyhatjuk a délelőtti alvást?
2016. febr. 19. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
ha jól esik pihenni neki, és nem kiabál, akkor hagyd.
2016. febr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

egyik napról a másikra nem volt hajlandó délelőtt aludni...

előtte hetekig próbáltam róla leszoktatni (családi program miatt) eredménytelenül...aztán ahogy betöltötte az egy éves kort, gyakorlatilag egyik napról másikra már nem volt hajlandó délelőtt lefeküdni.

2016. febr. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kb. 8-9 hónapos lehetett a lányom, amikor meguntam, hogy naponta 2x-3x 20-30 perceket alszik, és fokozatosan átállítottam az 1 alvásra. Mindennap kicsit később fektettem le, kb. negyedórás vagy félórás (már nem emlékszem) csúszásokkal.

Szerintem ha elvan, akkor hadd pihenjen, úgyis jelzi, ha már egyáltalán nem igényli ezt a kis pihit.

2016. febr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!