Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól álltatok át babátokka...

Mikortól álltatok át babátokkal a napközbeni 1x alvásra, hány hónaposan? Hogyan?

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 08:55
 1/9 gabszem ***** válasza:
kb 12 hónapos volt. VOlt egy 1 hónapos átmenet amikor 1 alvás kevés volt , 2 alvás meg sok. De aztán magától beállt. Most 16 hónapos 1x alszik napközben 1-2 órát délután 1 körül és este 9-kor még így is alig bírom elaltatni.
2013. jún. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 krisztivan ***** válasza:
Az 1 éves szülinapja másnapján már csak 1X aludt:-)) Így alakult.
2013. jún. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4 hónaposan.
2013. jún. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam 16 hónapos és most kezd átállni az 1 alvásra de van olyan nap amikor még kétszer alszik, nála az a baj hogy reggel korán kel és nappal max. 1,5 órát alszik egyszerre és így azért hosszú a nap mert este max. 8-kor alszik, remélem már be fog állni mert ez így elég kiszámíthatatlan és fárasztó, ha egyszer alszik akkor az ebéd után kb. 12.30-tól másfél órát.
2013. jún. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13 honaposan. A delelotti alvas szepen kimaradt, felvaltotta a delutani egyszeri. Jobban szeretem igy, mert alszik 2-3-4 ora hosszat. (valtozo) amikor tobbszor aludt egy nap, soha nem aludt 40-50 percnel tobbet. Igy tobb idom van. :)
2013. jún. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

6 hónapos kora óta csak 1x alszik.

Este viszont korán megy, fél 7-7 között már alszik.

2013. jún. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10 hós kora körül. Magától szokott át erre, nem kell átszoktatni.
2013. jún. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Olyan 11 hónaposan kezdett átállni, nálunk elég sokáig tartott, 13 hónapos korától tudom azt mondani, hogy fixen egyszer alszik egy nap.


Nálunk elég nehéz volt az átmeneti időszak, mert ha korán elaludt délelőtt, akkor vagy alig bírtam elaltatni délután (ha sikerült akkor este is :D, vagy ha nem altattam, akkor este hattól már egy merő hiszti volt szegénykém).


De magától alakította a napját, nem kellett beavatkoznom.

2013. jún. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
16 hónapos volt, és egyik napról a másikra nem akart már délelőtt aludni.
2013. jún. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!