Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 2 hetes, tápszeres baba...

2 hetes, tápszeres baba éjszakája?

Figyelt kérdés
Napközben alig alszik valamit mert fáj a pocija, meg nézelődik. Éjjel meg kidől és nincs szívem felkelteni etetni.... 4 órát simán alszik. 4kg felett van a súlya. Baj ha nem keltem fel, és majd kel ha éhes, vagy fel kell kelteni? Nem tudom mi a jó. Így is olyan kis mohón eszik....

#hasfájás #altatás #kólika #felkeltés #tápszer újszülött
2016. febr. 26. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a baj a 4 órával??? Simán alhat 4-5 óràt is, ha neki úgy jó, dehogy kell kelltegetni.
2016. febr. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fel ne keltsd!! :D Nyugodtan tanulja csak meg, h mikor van éjszaka. :)

Egy okból kelteném/keltettem csak, besárgult és muszáj volt gyakran etetni, viszont akkor képes volt 8 óràt is egyben aludni.

2016. febr. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

dehogyis, nem kell felkelteni.

A koraszülötteket, kis súlyúakat kell csak. Hagyd aludni, hátha szerencséd is lesz pici és hamar végigaludja majd az éjjelt ő is.

Az enyémek nagyon gyorsan végigtudták aludni, nem keltettem őket és napközben megették a szükséges tápszert, a nagyobb 3 óránként, e többet, a kisebb 2 óránként evett kevesebbet. De éjjel aludtak és teljesen jó volt így.

2016. febr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem lassabb súlygyarapodás miatt keltemem kellett a babám enni de ennek ellenére is azt mondta a védőnő naponta egy hosszabbat aludhat. Ha sárga akkor viszont tényleg kell kelteni. Ha semmi baja sincs akkor én nem kelteném sose. Így is kb 2 hetesen leszoktunk róla mert elkezdett magától kelni nagyrészt és megfelelő lett a gyarapodás.
2016. febr. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, nem keltem fel éjjel és van hogy 6 órát is alszik a drágám :)
2016. márc. 6. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!