Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres kisbabával mikortól...

Tápszeres kisbabával mikortól lehet jönni-menni?

Figyelt kérdés
azért kérdezem, mert ugye nincs meg az anyatejes védelme. nyilván nem karácsonyi nagybevásárlásra vinném egy zsúfolt plázába, de azért most már kellene ügyeket intéznem, néha bemennem a munkahelyre stb. elsősorban tapasztalatok érdekelnek és nem kritikák.

2015. dec. 13. 09:11
 1/10 anonim ***** válasza:
szeretném megkérdezni, hogy hány hetes/hónapos a kicsid? mert azt írod, hogy "most már", és nem tudom eldönteni, hogy az egy nap, vagy fél év:)
2015. dec. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Mi mentünk már 3 hetes korában mindenhova kb.
2015. dec. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2 hónapos.
2015. dec. 13. 09:31
 4/10 anonim válasza:
100%

Szóval ti 8 hete ki sem mozdultatok a házból?

Azta...

2015. dec. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

na pont nem ezt a választ vártam. hanem ilyet mint a 2. válaszadó.

de igen, kimozdulunk, ha a kertben dolgozom, babakocsiban van. ha sétálunk, nem hagyom otthon. de az első hetekben ha halaszthatatlan dolgom volt (volt olyan munnka amit nem fejeztem be még és terepre kellett menni, akkor olyan ördögi vagyok, hogy a férjemre bíztam addig, 2-3 órára. gonosz anya vagyok, mi?

2015. dec. 13. 12:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 3 hetesen mentem vele vásárolni. A Sparba, nem nagy hiperbe. Muszáj volt, mert a férjem akkor már visszament dolgozni, elég későn ért haza minden nap, nem akartam még a bevásárlást is a nyakába zúdítani. Szóval onnantól jött velem. Olyan 8 hetes lehetett, amikor Tescóba mentünk már vele vásárolni.
2015. dec. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az első fiunkkal 3 hetes korában, de akkor még volt neki anyatej is.

A másodikkal egy hetes volt pont, amikor a nagyobbal menni kellett és vittük magunkkal őt is. Kevés anyatej neki is volt, de 8 etetésből 2x kapott csak anyatejet. Vele 2 hetes korától járok a naggyal agyütt játszótérre és 3 hetesen elutaztunk nyaralni is.

2 hónaposan nyugodtan vidd magaddal, semmit nem fog elkapni, amit ne hoznál haza is egyébként, ha kimozdulsz és anyatejesként is esélye lenne rá ugyan úgy. Taknyos időszak van sajnos.

2015. dec. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2015. dec. 13. 16:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi külföldön élünk és itt azt mondják, hogy akár másnap is ki lehet vinni. Kb. 10 napos kora óta mászkálok vele, most 2 hónapos és szinte minden nap jövünk megyünk, tömegközlekedünk. Remélem igy is marad, de eddig nagyon élvezi a nyűzsgést.
2015. dec. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugyanakkor mint az anyatejeset nincs különbsèg kisfiam a 2. Hònaptòl tàpszeres volt 1 èves koràig mèg csak egy megfàzàs sem volt,azòta sem beteges,sőt a bölcsiben èvi 3-4szer volt beteg 2-3 napot,mèg a legtöbb anyatejes 2 hetente. 6 hetes koràban alakul ki az immunrendszer,utàna viheted.
2015. dec. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!