Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 7 hónapos lányom 4 hónapos...

Anna 27 kérdése:

7 hónapos lányom 4 hónapos kora óta miert kel gyakrabban? Van olyan, hogy óránként

Figyelt kérdés

4 hónapos koráig volt, hogy csak 1x kelt mar, aztán megváltozott minden. 7 hónapos elmúlt, van, hogy óránként kel. Csak cicin alszik vissza, rendesen eszik minden egyes alkalommal. Nem értem miert csinálja ezt, nagyon fáradt vagyok mar. Napközben 2-3 alakommal alszik, hol 20 percet hol 1,5 órát.

Mit javasoltok? Mit tehetnek?


2016. febr. 28. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
fogzás plusz mozgásfejlődés. türelem és próbálj pihenni napközben amikor tudsz. esetleg kend az ínyét dentonix al dolo gellel.
2016. febr. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy fàzik? Nàlunk volt.olyan h. pàr napig alcsonyabban ment a fűtès, olyan 3 fokkal volt hűvösebb..hát majdnem òrànkènt kelt. Vagy olyan is volt hogy a lepedőjèt kicserèltük plèdre vagy valami finom puha meleg anyagra azóta sokkal jobban alszik.. szóval a miènk nagyon fàzós. Probàlgass, vagy csak éhes, talàn szomjas, mozgàs fejlõdès,fogzàs??nagyon sok minden lehet.
2016. febr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te írtad ki a másik kérdést is, ugye? Hogy nem akar enni nappal semmit, csak porridge-ot, cici akkor kell, ha aludni megy. Elég hasonlóak a babáink. Nálunk az 5-ik hónapban romlott el az alvás, most 9. Óránként kel, szopik. Nappal alig szopik, de ő legalább eszik mást. Szerintem az éhség ébreszti. Védőnőd mit mond?
2016. febr. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Védőnő azt mondta, ne adjak ejszaka neki cicit , próbáljam kihúzni 4 óránként adni neki, de ez esélytelen . Napközben meg adjak neki mindent, szó szerint mindent, de szerintem a mindenhez meg nem érett 7 honaposan. Napközben próbálom ciciltetni többször de mindig elutasítja, csak amikor aludni megy, ami néha 2 neha 3 alkalom + esti elalvás elott. Ugy jön ki 3-4x cicil napközben az esti elott pedig jol lakik portidg-al + cici. Ezért nem gondolom, hogy éhes lenne.
2016. márc. 1. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!