Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van akinek 5 hónapos koráig 4...

Van akinek 5 hónapos koráig 4 óránként evett a baba majd elkezdett gyakrabban? Miért meddig? Ez nem jelenti hogy kevesebb a tej ugye?

Figyelt kérdés
2015. nov. 28. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, és nálunk azt jelentette, hogy már nem elég neki a tej: hogy minőségileg vagy mennyiségileg, azt nem tudom. De a hozzátáplálással megoldódott a dolog.
2015. nov. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De más jele is volt? Pl pisikaki elmaradás? Honnan tudjam hogy nálam is ez a helyzet? Mert közben meg hízik.
2015. nov. 28. 11:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem volt más jele. Ha szoptatásmániás lennék, akkor valószínűleg győzködtem volna magam, hogy az anyatej nem lehet kevés, olyan nincs, hogy nem elég tápláló neki. Tudom, hogy az LLL ezen a véleményen van. Én nem értek egyet ezzel. Láttam, hogy a babám nyugtalan, em tud eleget aludni, mert folyton éhes, ráadásul neki akkor már két foga van, ami szintén a természet jele, hogy érett már a valódi ételekre. Gyakorlatilag az első alkalommal, amikor megtaláltuk azt, ami ízlik neki (almával kezdtük, az csúfos kudarc volt; de a barack meg a szilva bejött), értelmezhető mennyiséget evett, és utána olyan jót aludt, mint 3 hónapos kora óta egyáltalán nem. Pikkpakk kiváltottunk 3 étkezést, pedig egyáltalán nem erőltettem a dolgot.


Igyekszem ilyen kérdésekben az érzéseimre hallgatni.

2015. nov. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én sajnos nem tudom... nem akarom elkezdeni csak azért mert nyűgös. mármint jó volna tudni.. neemmtuudom. mert közben fogzik is. gondolkodom rajta. köszi.
2015. nov. 28. 12:29
 5/6 A kérdező kommentje:
ileirnad legyszi hogy hogy volt pontosan?
2015. nov. 28. 12:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Három hónapos koráig boldog, kiegyensúlyozott, nyugodt baba volt: átaludta az éjszakát, 3-4 óránként evett, kipihent volt egész nap, mosolygósan ébredt. Aztán szerintem a 3 hónapos növekedési ugrást már nem vette a tejmennyiség, vagy már minőségileg nem volt elég neki, ezt nem tudom. De azóta éjjel is ébred háromszor - ezt már meg is szokta, ez nem változott. Nappal meg folyamatosan nyűgös volt, 20 percnél nem tudott többet aludni, folyamatosan szoptatta, meg fejtem, mert éreztem, hogy éhes. Így telt el két hónap, aztán 5 hónapos korában elegem lett belőle, abbahagytam a fejést és elkezdtünk enni. Azóta megint boldog baba.
2015. nov. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!