Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy érjem el, hogy a babám...

Hogy érjem el, hogy a babám csak 3 óránként, vagy ritkábban keljen fel éjjel? 3 hónapos.

Figyelt kérdés
Este 7-8-9 körül alszik el, ez még nem alakult ki. Először éjfélkor ébred, de utána gyakran másfél, két óránként kel, pedig tej, az van. Túl meleg nincs éjszaka a szobában, nappal alaposan szellőztetve van.. Hozzáteszem, nappal nem sokat alszik, kb. 2x 1 órát. 3 hónapos a kicsi.

2016. márc. 2. 13:09
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Igen, erre válaszoltál is..köszi szépen.
2016. márc. 2. 13:46
 12/21 anonim ***** válasza:
51%

Igen, nappal szopik, de ez szerencse kérdése :-( Máskor nem kap üvegből, de ha éhes akkor kap gyakrabban mint 3 óra - ciciből.

Ő már 1 hetesen kapott üvegből tápszert mert nekem antibiotikumot kellett szednem pá napig.

2016. márc. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Úgy érted, hogy nappal? Nappal kap 3 óránál gyakrabban is, ciciből? Üvegből pedig csak éjszaka? Már vagyok annyira kialvatlan, hogy kipróbáljam.. szerencsére tejem van bőven.
2016. márc. 2. 13:50
 14/21 anonim ***** válasza:
55%
Igen, nappal kap 3 óránál gyakrabban, ha úgy látom hogy éhes. De ahogy nő, egyre kevésbé van ilyen.
2016. márc. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
48%

Hát erről a kérdésről egyből ez ugrott be


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Ha éhes fel fog kelni. Az én babám is pont így alszik . Ez ellen nem tudsz tenni

Majd idővel jobb lesz

2016. márc. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés köszönőviszonyban sincs az én kérdésemmel.
2016. márc. 2. 16:35
 17/21 A kérdező kommentje:
Ezt sose értettem itt a gyakorikérdéseken, ha nem tudsz hasznos választ adni, akkor miért válaszolsz egyáltalán. Gondolom itt csapatod ki a frusztrációdat. De legalább ne kismamákon tennéd, akik így is tele vannak bűntudattal.
2016. márc. 2. 16:48
 18/21 A kérdező kommentje:
Kedves egyetlen válaszoló, aki értelmes tanácsot adott, nagyon köszönjük!! Úgy érezzük a férjemmel, hogy megtaláltuk a szent grált. :) Éjfélkor, mikor a babu ébredt, etetés után nekiálltam megmelegíteni a lefejt tejet (készítettem be forró vizet termoszban). Pár kortyot ivott, nem igazán díjazta, de annyira megébredt, hogy utána még tudtam szoptatni tovább, és még kb. ugyanannyit evett, mint elsőre. És 3.30-kor kelt legközelebb! Hozzátenném, hogy evés, böfi után leteszem, és még 20 percig szoktam figyelni, nehogy visszajöjjön a tej és félrenyeljen, így a másfél órából jó, ha egy órát tudtam aludni eddig, mire újra ébredt. Ami biztosnak tűnik, hogy a probléma oka kiderült:valóban túl álmos volt, hogy eleget egyen, úgyhogy finoman arra fogom majd terelni, hogy többet egyen. NAGYON KÖSZÖNÖM! :)
2016. márc. 3. 08:05
 19/21 anonim ***** válasza:
48%
Ez neked a Szent Grál? Ez a tortúra mivel jobb, mint szoptatni? Semmivel. Még csak 3 hónapos!
2016. márc. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Igen, ez a Szent Grál. Értenéd, ha egy órákat aludnál 2 etetés között.
2016. márc. 6. 12:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!