Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináljak, hogy ritkábban...

Mit csináljak, hogy ritkábban szopjon a két hónapos babám? Szinte minden órában, max. Másfél órában szopik a babám, éjjel is 3-4-szer felkel szopni.10-15 percig szopik, tovább nem. Ha nem kap szopni, ordít. A súlya szépen gyarapodik.

Figyelt kérdés
2016. jan. 2. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy minden alkalommal azért sír mert éhes? Szerintem nem.
2016. jan. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ez nagyon fárasztó, de ez teljesen természetes amit csinál. Előbb-utóbb kinövi.
2016. jan. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor miért sírhat? Gyakran van tisztába téve, sokat foglalkozok vele, beszélek hozzá, simogatom... ha szopik, elhallgat utána.
2016. jan. 4. 09:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Mármint az normális h gyakran eszik. És mivel evvel tudja legegyértelműbben jelezni h szopit kér, ezért sír.

Nyugodtan etesd meg amilyen gyakran csak kéri.

2016. jan. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Sokszor csak szomjasak, de erre is a szoptatás a megoldás. Az én fiam 4 hónapos, de most is van olyan, hogy miután aludt egy nagyobbat, utána másfél-két óra különbséggel kétszer is szopik. Szar időszak az első 2-3 hónap, én is nagyon kimerült voltam, de egyszer csak beáll nektek is. Megerősödik, kitartóban tud enni, jól tud lakni, és akkor nem lesz már ilyen nehéz vele.
2016. jan. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%

Teljesen normális hogy így szopik. Majd ritkulni fog, ne aggódj. Vannak sűrűn kevesebbet meg ritkán többet evő babák, a tied úgy tűnik a sok kicsi sokra megy elvét vallja. :)

Nekem is ilyen volt a háromból kettő.

2016. jan. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!