Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Óránként ébred éjjel a kisfiam...

Beus _@_" kérdése:

Óránként ébred éjjel a kisfiam! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
7 hónapos most, csak anyatejes. Fogzást kilőném mert már 8 foga van. (hacsak nem az őrlők, de az korai lenne). Először csak meg-meg ébredt és ha odamentem megsimogattam akkor visszaaludt egyből. Aztán elkezdett romlani a helyzet azzal, hogy csak cicin nyugodott meg. Azután már azon sem! Magam mellé vettem mikor már nem bírtam tovább, de mellettem is ugyanúgy felébred és sír. Új ételt most nem vezettünk be. Mitől ébredhet meg folyton? Valakinek hasonló tapasztalat? Segítsetek!

2015. dec. 19. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet a fogzás is, nem látszik de mocorognak. Mi 4 hónapot szenvedtünk meg 4 foggal. Mozgásfejlődésben hol tart? Lehet amiatt is ébred, ill. a szeparációs szorongás is jelentkezhet. Nekünk is vannak ilyen időszakok, hogy van hogy egyáltalán nem ébred, van hogy csak rajtam hajlandó aludni, nem is mellettem, hanem a mellkasomon. Kicsit ez fárasztó és nehéz, mert már 10 kg a kisfiam, de így legalább alszik. Persze azért szeretem hogy ott szuszog rajtam, attól hogy kényelmetlen és én nem nagyon alszok így. És szerencsére nem minden éjszaka van ez. Mikor a foga bántotta mi is próbáltunk mindent homeopátiától kezdve a nurofenig. De a nurofentől is ébredt ugyan úgy mikor annak elmúlt a hatása. Túl kell vészelni ezt az időszakot, bár még csak 1 éves a kisfiam és 16 fog még az így alatt van, így vár még ránk pár nehéz éjszaka, de én mindig örülök ha legalább 1 éjszakát alszunk estétől úgy reggel 6ig, mert ő még ráadásul korán kelő is. Szerintem türelem és kitartás kell, tudom nem ezt vártad. De kipróbálhatod a chamomillát is, nekünk az használt de kellett pár nap mire hatott. Esténként fürdetés előtt kap 6 szemet vízben feloldva és azt a nurofenes fecskendővel adom be neki, szinte már várja, aztán fürcsi és tápi.
2015. dec. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is 7honaposan kezdte ezt a kisfiam...Most majdnem kilenc es kezd rendezodni,mar ,,csak,, 3x ebred...de ez is haladas az orankenti ebredesnel
2015. dec. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 edyke.; válasza:
Mi is 7 honaposak vagyunk es ugganebben a cipoben jarunk. Annyira elromlott a helyzet h annak is orulunk ha 1orat alszik mozgolodas nelkul. Nekunk meg nincs egy fogacska se de nem is latszik keszulobe. Nallatok rendezodott a gond latom regebbi kerdes
2016. márc. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!