Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 3 hónapos babám anyukái!...

3 hónapos babám anyukái! Akiknek "átalussza" a baba az éjszakát, mettől Meddig alszik? Felkel enni éjszaka, vagy egyhuzamban alszik annyit?

Figyelt kérdés
2016. márc. 8. 19:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam anyatejes. Este 8-kor lefektetem, és éjfél-1 körül kell enni, majd utána 4-5 körül, és alszik 7-8-ig. Mióta hazahoztam a kórházból. Most 11 hós.
2016. márc. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Este 9kor cicire rakom, ha végzett (20-30 perc kb) akkor alszik. Reggel 5-6 között kel.
2016. márc. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Este 8 körül szopizik, utána elalszik, reggel fél 7-7 körül kel. Most 4 hónapos, de 3 hónaposan is így volt. Viszont félek a fogzástól már előre. :)
2016. márc. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Első babám és aggódok mindenért.. :)
2016. márc. 13. 22:23
 15/22 anonim ***** válasza:

Kislányom 3 hetes kora óta átalussza az éjszakákat, azóta nem eszik éjjel, a háziorvos elszörnyülködve hallgatta amikor meséltem neki, szerinte 4 óránként ébresztenem kellett volna a kislányt hogy egyen. Hát én egyszer megpróbáltam, mert már kétségbe estem hogy rosszul csinálom, nem volt hajlandó enni, aludt tovább. Szóval én hagytam, nem keltegettem éjjel, egyébként este 6-tól reggel 8-ig aludt egyhuzamban.

Fiam ennyi idősen 2 óránként kelt még éjjel is enni, tápszeres volt. Ő este 7től reggel 5-ig "aludt", ezekkel a két órás megszakításokkal, meg sokszor 1-1 órát ringattam mire visszaaludt... Pokol volt...

2016. márc. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Az én babám 2 és fél hónapos. 2 hete (mióta elmúlt a hasfájás)már csak egyszer kel fel 3-4 között enni. Egyébként 7-8-kor fekszik és olyan 7-9 között kel fel reggel. Nappal azonban le sem lehet lőni... nem hajlandó 20-30 perceknél többet aludni azt is csak 2-3szor. Szinte az egész napunk abból áll, hogy altatni próbálom, mert a játékhoz fáradt és csak akkor "boldog" ha cipelészem, amihez nem szeretném túlzottan hozzászoktatni. :(
2016. márc. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolótól kérdezném,hogy ha fáradt a játékhoz,akkor sokat sír? Mert nálunk Ugyanez van. Éjszaka jól alszik,de nappal Max.3x 20 percet,az etetések között viszont annyira nyűgös,hogy az egész nap abból áll,hogy kínlódunk sokszor,mert játszani akar,de fáradt..
2016. márc. 16. 09:17
 18/22 A kérdező kommentje:

Szóval azt akarom kérdezni

,hogy sokat sír,vagy csak nyűgös..,mert nálunk ilyenkor sírás van..

2016. márc. 16. 09:19
 19/22 anonim ***** válasza:
Igaz nem tőlem kérdezted de amikor 3 hónapos volt a babám sokat sírt fáradtság miatt pedig ekkor sikerült rászoktatni arra, hogy ringatva altatom el mert sehogy nem akart aludni viszont álmos volt és sokat sírt. Most 5,5 hónapos, már inkább csak nyűglődik, egyébként akkor is és most is 4x40 perc az alvása, néha sikerül visszaaltatni de általában nem. Igaz ő hasfájós meg mindig. :/
2016. márc. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

16-os vagyok.

Nálunk ez úgy van, ha altatni próbálom sikít :) ha pedig cipelem körben a szobában akkor jól érzi magát - mert mindig lát valamit ami felkelti a figyelmét, folyton ásítozik közben, de a szeme mintha ki lenne peckelve. Persze így nem alszik el.... Ha pedig altatnom akkor tekereg, kalimpál a keze-lába és ha le is csukódik egyszer-egyszer a szeme mindig kipattan a végén és egyre mérgesebb lesz és egyre nehezebb megnyugtatni. Ez persze csak a nappalra igaz. Estére úgy kifárasztja magát emiatt, hogy 7-8-tól alszik reggel 7-9ig és csak egyszer ébred hajnal 3-4 között.

2016. márc. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!