Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korban aludta át...

Mennyi idős korban aludta át a babád a éjszakát (8-10 órát) egyhuzamban?

Figyelt kérdés
Az érdekelne amikor már minden nap átaludták az éjszakát, nem csak pár napig, aztán mondjuk fogzás miatt megint ébredtek, hanem amikortól már nem keltek fel éjszaka sosem.

2012. júl. 24. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan nincs hogy sosem. Én is sokszor felébredek pisilni, vagy szomjas vagyok.

Az én babám kb 2 hónapos kora óta nem ébred éjszaka. Persze van olyan hogy felsír mert rosszat álmodik, vagy mert fáj a foga, de ez pár perc, megnyugszik és alszik tovább. Legtöbbször ki sem kell kelnem az ágyból. Én ezt annak veszem hogy végig alussza az éjszakát, mivel nem kell etetnem, ringatnom, megnyugtatnom, stb.

2012. júl. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első gyerekem 6 hetes korától.

Második 20 hónapos korától.

A harmadik épp most döntött rekordot, 8 hetes, tegnapról mára 9 és 1/4 órát aludt, de 7 órát minden éjjel megbízhatóan alszik már vagy két hete.

Mindegyiket igény szerint szoptattam.

2012. júl. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2 hósan
2012. júl. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2 hónaposan, de akkor még nem 8 órát, hanem 7,5 órát aludt egyhuzamban.

3 hós korától alszik 10-12 órát is. Ezóta nem kellett egyszer sem visszaaltatni, pedig most bújik ki a 4. foga. Őt nem ébreszti fel.

2012. júl. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amióta nem szoptatom. 1 éves korától. Napi 11-12 órát egyben alszik. 7kor tápszer és azonnal visszaalszik. 21-9 ig alszik.

Most lesz 1,5 éves.

2012. júl. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2 hónapos korában már este nyolctól ötig aludt egyhuzamban,akkor mentem át hozzá,félálomban megszoptattam és még aludt 8-9ig.muszáj volt,megetetnem,mert kis súlyú volt,meg máshogy nem jöttek ki az étkezések
2012. júl. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!