Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Neked is bealszik a gyermeked...

Neked is bealszik a gyermeked erre? A többi lent.


2016. ápr. 4. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém nem. Ő utálta az ilyen lágy, kellemes dolgokat. Kendőben rajtam, fel -le mozgatva, gyalogolva vagy picit rugózva tudtam/ tudom elaltatni és lehetőleg ne legyen csend. Kell a város zaja, számítógépbúgás, ilyenek. A zene idegesíti. Kipróbáltam százféle dolgot, csak ez vált be. Irigylem az ilyen angyalka alvó babák anyukáit. Komoly fizikai meló az enyémet altatni (második, az első babám egyedül elalvó volt).
2016. ápr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A gyerekeim, igaz már nem babák, de úgy alszanak el hogy meditálos, relaxaciós zenet kapcsolok be nekik. 4 és 7 évesek! Nekünk bejött ez a dolog! Bekapcsolom és kb 15 perc és alszanak mint a mormota! Nyilvánvaló hogy nem mindenkinek jön ez be, de gyakran szeretik a babák az ilyesmit. Mondjuk a lanyom picibabaként a mosógép hangjára tudott jóiźűt aludni, így mindig este mostam 😁! A fiam pedig a fent említett rugózós hintázós fel le járkálós dajkálós modon, lencsi lánnyal fűszerezve! De most h nagyok, jó nekik a relax zene 😊 szeretik.
2016. ápr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=GsvcVfmG7pc na hat az enyem csak ilyenekre....

Ezen kivul van hajszarito hang vizeses esőhang....ezeket valtogatjuk.... a lagy zenek nalunk sem menők.....es ezek mellett babakocsiban tologatas..ezek nelkul nincs alvas nappal...este viszont furdes eves alvas egy hang nelkul,nem is ertem miert olyan nehez a nappali altatas

2016. ápr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!