Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hány éves gyermeked éjjel...

Hány éves gyermeked éjjel hányszor ébred meg a gyermeked és miért?

Figyelt kérdés

2015. jún. 30. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

5 éves a kislányom. Változó, hogy ébred-e éjjel. Ha is igen, akkor nem találja a cumit, szomjas, pisilni kell, de cyn olyan is, amikor felébred valamire és nem tud visszaaludni.


Te gyereked hány éves és Hányszor ébred?

2015. jún. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

21 hónapos és 5-ször minimum.

Általában iszik, kipisilt, elfogyott a tea, nem találja a cumit, fázik, melege van, belecsavarodott a takaróba, fáj valamilye, elfeküdte magát, és zsibbad valamilye, felébredt a zajra.

Kicsit már hulla vagyok, de csecsemő korában még gyakrabban ébredt, úgyhogy ahhoz képest már azért sokkal jobb.

Lehet hogy ő többször is megébred csak engem ébreszt ennyiszer, mert mire én ébredek mindig üres az üveg.

2015. jún. 30. 12:57
 3/11 anonim ***** válasza:

5 éves egy hónap múlva a kisfiam.

Nincs gond az éjszakákkal már jóideje.

Időnként (kb. havonta-kéthavonta egyszer) esetleg szokott rosszat álmodni vagy épp a rossz álom miatt felriadni, akkor hív, de kis simogatás, néhány nyugtató szó és alszik tovább (szinte fel sem ébred teljesen)


Egyébként ha éjszaka pisilnie kell, akkor kimegy magától úgy, hogy nem kelt fel. Ha szomjas, a szobájában a kis polcára minden este készítünk be egy pohár vizet, iszik, ha kell neki- ha valamiért elfogy vagy nem találja, akkor is megoldja, kimegy a fürdőbe és max. a fogmosópoharából kiszolgálja magát.


Természetesen nálunk már 5 évesen nem téma sem a szobatisztaság, sem a cumi :)

Lassan iskolába készül.

2015. jún. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anett1990 ***** válasza:
Az én kislányom 23 hónapos. Nagyon ritkán kelt fel eddig éjszaka. Most az utóbbi 2napban legalább 5X kelt fel. Kipisil, szomjas,melege van. Szerencsére már nem cumizik,úgyhogy azért nem kel :)
2015. jún. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4 éves a lányom,szerintem kb hetente egyszer ébred meg,nem találja a cumit vagy takarjam be.
2015. jún. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2éves a kisfiam. Vagy azért ébred fel, mert szomjas vagy azért, mert valami zajra felriadt. Általában a "probléma elhárítástól" számítva 10percen belül vissza is alszik. Van olyan, hogy napokig egy éjjel sem ébred fel. Aztán egy éjjel 3x is. Pl. teliholdkor alig bírom elaltatni, 3x kel, hisztizik, stb.
2015. jún. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hatéves most, kisbaba kora óra soha se soha nem ébred fel éjjel. Szerencsére!! :)
2015. jún. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
3 éves fiam 8 hetes kora óta nem ébred éjjel.
2015. jún. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De mázlisták vagyok akiknek egyszer sem ébred a gyerkőce!
2015. jún. 30. 20:43
 10/11 anonim ***** válasza:

5, 5 éves a fiam.


6 hetes kota óta nem kel éjjel.


Nagyon nagy mazlista vagyok :)

Kitartás!

2015. jún. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!