Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Angelcare vagy baby control...

Angelcare vagy baby control légzésfigyelő a jobb?

Figyelt kérdés
A válaszban leírnátok hogy nektek pontosan milyen típus van (pl. Angelcare AC 401, hány párnás stb.) és megvagytok e vele elégedve?

2016. ápr. 12. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Baby Control BC-210-es van. A gyártótól vettük felújítva, garanciával, de nem mondta meg volna róla senki, hogy nem vadiúj. Nagyon korrekt cég. Ez a fajta két érzékelőlapos, 140*70-es ágyba használjuk, kókuszmatraccal. Mi meg vagyunk vele elégedve. Korábban volt néhányszor rövid csippantásunk és egyszer egy riasztásunk éjszaka. Utóbbinál a baba elbújt az ágy sarkába, plusz rettenetesen mélyen bealudt, piciket lélegzett. Légzéskimaradás nem volt, visszanéztük az utolsó 10 percet - nagyon jó, hogy ilyet tud - mindig volt pici mozgás, csak a beállított erősség alatt volt több alkalommal, ezért riasztott. Én tudom ajánlani.
2016. ápr. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Angelcare 2 lapos (csak egyet használunk), ilyenünk van: [link]


beválik, de ugye azt nehéz megmondani, jó-e igazán. ha nem riaszt, az jelentheti, hogy nincs baj vagy hogy rossz a gép. ha meg riaszt, lehet, hogy rossz, de baj lehetett, csak odamentünk.:)


de szerintünk fontos használni, lelki szükségletünk. olyan, mint az utasbiztosítás.

2016. ápr. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Baby control-orvostechnikai eszköz.
2016. ápr. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 3 lapos Baby Control van, mert 2 ágyban használjuk.
2016. ápr. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
AC 301. Ez bébiőr is. Mivel 2 szintes családi házunk van, szükség volt ( inkább lesz) a bébiőrre is. Ez 2 lapos, második gyerkőc használja, és már én is használtan vettem. Soha nem volt téves riasztás, csak amikor kivettem a gyereket, a figyelő meg bekapcsolva maradt :)
2016. ápr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!