Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik jobb? A külön légzésfig...

Melyik jobb? A külön légzésfigyelő-bébiőr vagy amelyik 2 az 1-ben?

Figyelt kérdés

Vásárlás előtt álltnk,de nem tudunk dönteni.Használtat akarunk,nem engedhetjük meg az újat.Ha külön vennénk meg kb ott lennénk mintha a másikat vennénk.Tapasztalatok?

A babánk velünk lesz a szobában.


2013. júl. 18. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha veletek lesz egy szobában akkor minek bébiőr?

Az arra való hogy messziről meghalld ha felsír.

2013. júl. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Napközben nem kell meghallani ha felsír?
2013. júl. 18. 13:33
 3/8 Jégtánc ***** válasza:
Napközben meghallod.Nekünk külön volt.Babaőr azért mert külön aludt.Napközben sosem kellett mert akkor velem volt a nagyszobában.
2013. júl. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi egy szobában alszunk a lányunkkal, de én szeretem, hogy van bébiőrünk, vagyis bébiőr és légzésfigyelő egyben, Angelcare 301. HA a másik szobában mást csinál az ember, vagy a konyhában pakolászik, vagy akár csak ha tévézünk, jó az, ha nem csak akkor hallja már, amikor torka szakadtából ordít szegény gyerek. Sőt, én már mikor forgolódik akkor készülök, hogy esetleg mennem kell, ilyenkor csak sustorgás hallatszik, ha nyöszög is kicsit akkor odamegyek az ajtóhoz, bekukucskálok, hogy visszaalszik-e vagy oda kell mennem, mert sírni fog. Szerintem nagyon praktikus...

Egyébként meg kb ugyanannyira jön ki, ha külön veszed, mint ha egyben, úgyhogy én egyben vennék, mint ahogy vettem is :), mert így legalább egy kütyüvel kevesebb van otthon, így is elég sok holmival jár egy babó, főleg amikor már a játékok ellepik a lakást :)

De egyébként édesmindegy :) A légzésfigyelő részét 1 éves korig használtuk, azóta csak a bébiőrt.

2013. júl. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bébiőrt én csak akkor vennék ha nagy a ház, a nappali messze esik a hálószobától, vagy több szintes házról van szó. Pici lakásban, sőt, kb 70-80 m2-ig szerintem teljesen felesleges pl. panelban, de mindenki döntse el maga, nem kötekedésből írom, csak vélemény... Viszont hasznos lehet akkor is, ha kertes házról van szó.

Én mindig résnyire nyitva hagytam a szoba ajtaját ahol aludt a pici, így egyből meghallottam ha felkelt. A nappaliból nyílt a szoba.


Egyébként én külön vennék bébiőrt meg légzésfigyelőt, mert így ha az egyik nem kell már el is tudod adni akár.

Vagy érdemes megvárni míg megszületik a pici, és akkor meglátod, hogy szükséged van-e bébiőrre vagy sem. (valljuk be, a pici babákra nem jellemző hogy csendben mojolnak a kiságyban miután felébredtek, legtöbbször hangos sírásba kezdenek, amit úgyis meghallasz)

2013. júl. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Nekünk pici a házunk én mégis használom a bébiőrt, nem hiszem,hogy ez méret függvénye. Nagyon is hasznos, mert igaz éjjel vele alszom egy szobában, így a bébiőr nem kell, de nappal ha alszik be van csukva a szobaajtó, és amíg én a konyhában vagy máshol tevékenykedem mindig be van kapcsolva, mert különben nem venném észre ha már fenn van. Nem beszélve arról, hogyha kinn vagyok éppen, csak rácsatolom a nadrágomra, és nyugodtan tevékenykedhetek míg ő alszik. Szóval én ezt a fajtát javaslom. A másikról nem tudok nyilatkozni. :D
2013. júl. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Még mindig nem tudom eldönteni.

Ami egyben van pl az angelcare-s,a szülői egységet ugyanúgy lehet hurcolászni mint a sima bébiőrét?

2013. júl. 19. 09:25
 8/8 anonim ***** válasza:

4. vagyok

Persze a szülői egység ugyanúgy működik, mint egy sima bébiőr, és nagyjából akkora is. Az Angelcare 301 hatótávolsága 120 m ha jól emlékszem, de van olyan beállítás is rajta, hogy jelzi, ha hatótávon belül vagy, tehát ha valaki nagy távolságokban jön-megy, akkor is megbizonyosodhat róla, hogy hallani fogja, ha jelez.

Szerintem sem függ ez a lakás nagyságától. Mert napközben is alszik a gyerek, és akkor hát van elintéznivaló bőven, szóval szerintem sokkal hamarabb meghallja az ember, ha sír. Másrészt azért nálunk olyan helyzet is adódik, hogy a férjem este nincs itthon, a lányunk már alszik, és míg lezuhanyzok viszem a bébiőrt a fürdőbe magammal. A zubogó víztől azért nehéz meghallani a sírást, csak ha már tényleg üvölt...

2013. júl. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!