Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Doodoo plüsst (anyaméh hangot...

Doodoo plüsst (anyaméh hangot utánozza) lehet valahol Pesten is kapni, vagy csak a saját weboldalukon lehet megrendelni?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 15. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

Minek a saját weboldalán? Az anyaméh weboldalán?

Egyébként milyen hangja van az anyaméhnek?

Ekkora hülyeséget!!!! Hogy is van a mondás? Amíg lósz.r van, veréb is van.

2016. ápr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

Nem hülyeség első, többszáz elégedett ügyfelük van, és mi is rendeltünk bár még kipróbálásra pár napot/hetet várni kell .

De bekapcsolva tényleg az a fehér zajt adja ki amit a baba hall anyaméhen belül, köztük szívdobogás hangját is, ami nyilván megnyugtatja őket, hiszen a mi hangunkon kívül ez az egyetlen ismerős neki mikor megszületik.

Amúgy mi rendeltük a terméket, nem tudom lehet -e személyesen is venni, írj nekik, sokat nem veszítesz :)

2016. ápr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Ha már megszületett minek kellene az anyaméh hangját hallgatni? Pont az a lényeg, hogy alkalmazkodjon a kinti világhoz. A szívverésemet meg igazából is hallja, ha magamra fektetem.

Max. nagyon koraszülöttek esetében tudom elképzelni hogy van értelme, de akkor se nagyon.

Gagyi plüss játék tizen, meg huszon ezer forintért.

2016. ápr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Kedves MoonlightGirl a válaszodat! A többiek pedig ha nem tudják a kérdésre a választ, akkor inkább ne itt éljék ki magukat, hogy leszólogatnak másokat. Akkor inkább ne írjatok semmit......
2016. ápr. 16. 07:34
 5/7 Moon_Walker ***** válasza:
62%

ne vegyél ilyen marhaságokat, illetve kérdezd meg nagymamádat, hogy ő hol vette, illetve

hogy tudta menedzselni ezt az egész dolgot ilyenek nélkül.

2016. ápr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha a magzat elhagyja az anyaméhet,logikus,hogy már nincs rá szüksége!Halkan szóló lágy,andalító,megnyugtató zenére van szüksége.Én megőrülnék,ha anyaméh szívhangutánzat,vagy ilyesmi dobolna a fülemben!
2016. máj. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Wáá!!Muszály írnom.Ennyi hülye embert egy rakásra...Tuti egyiknek sincs gyereke...Meg ez a stílus.Nem is a kérdésre válasz....

Sajnállak kérdező,hogy ilyen válaszadók sodródtak ide.

2017. nov. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!